Не поділили спадщину: брат найняв п'ятьох, щоб вивезти в багажнику родича

Не поділили спадщину: брат найняв п'ятьох, щоб вивезти в багажнику родича
  • Шестеро вінничан побили, заштовхали в багажник автівки 23-річного хлопця та намагалися вивезти його за місто для з’ясування стосунків.

За словами заступника начальника Вінницького районного відділення поліції Руслана Мілевського, з повідомленням про злочин до поліції звернувся 23-річний житель Вінницького району.

Попередньо встановлено, що між заявником та його 19-річним родичем виник конфлікт через спадщину.

— З'ясовувати відносини молодший з хлопців приїхав разом з п’ятьма товаришами віком від 17 до 21 року. Потерпілого побили та силою заштовхали до багажника автомобіля «ВАЗ», на якому приїхали бандити, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Під час руху чоловікові вдалось відкрити багажник зсередини та звільнитися, коли автівка зменшила швидкість.

Поліцейські доставили до відділу поліції усіх учасників події.

— В діях правопорушників вбачаються ознаки злочину, передбаченого другою частиною статті 146 Кримінального кодексу України (незаконне позбавлення волі або викрадення людини). За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років, — зазначає слідчий.

Наразі 21-річний водій та 19-річний родич потерпілого затримані в процесуальному порядку та поміщені до ізолятора тимчасового тримання.

Слідчі з’ясовують усі обставини та мотиви вчинення злочину. Правова кваліфікація діям решти учасникам події буде надана під час досудового розслідування.

 

Читайте також:

Я — не я і машина не моя... Як патрульне авто через «лису» резину забирав евакуатор

Двоє загиблих в ДТП у Гайсині: вантажівка підім'яла під себе «Ладу»

Хлопчик стріляв з гвинтівки по пляшках та поранив 12-річну дівчинку

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Валентина Трунова.
    Их погубил квартирный вопрос!!! По Булгакову.
  • Александр Гордиенко
    Это куда же мы катимся? Шесть человек уже одного вывезти не могут. Противно читать
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Вранці 22 квітня Вінницю «підморозить» до -5°С: чого чекати від погоди в найближчі дні 20:15 «Наша Спілка живе, розширюється»: Вінницька організація художників відзначила 50-річний ювілей photo_camera 20:02 У Вінницькому медуніверситеті вшанували пам’ять полеглого офіцера Нацгвардії Андрія Токарчука photo_camera 19:04 «Тато сильний, його не могли вбити». Синові «азовця» побратими вручили «Золотий хрест» — нагороду батька Від читача 13:27 Поліцейські разом із Силами оборони України стоять на передовій та знищують ворога 18:09 Через ДТП на Гайсинщині відключили газ у кількох населених пунктах 17:33 Не на часі. Чому у Вінниці паркові клумби заростають торішнім листям, а в Луцьку та Ковелі — квітами? play_circle_filled 16:51 Під кайфом і з підозрілим згортком у салоні — у Вінниці затримали 35-річного водія Range Rover 16:16 Центральний, Пʼятничанський, Вишенський: історія вінницьких парків photo_camera 16:11 Скандал у вінницькому ліцеї №8: після побиття 13-річної школярки поліція відкрила провадження play_circle_filled 15:35 Вакансії в супермаркетах «Грош», «Varus» та 61 актуальна пропозиція роботи у Вінниці (оновлено) 15:21 Право на цивільну зброю. Як в Україні можуть легалізувати короткоствол play_circle_filled photo_camera 15:02 Вилетів з дороги і врізався в дерево. Поблизу Тарасівки рятувальники деблокували 59-річного водія 14:05 Сила, що надихає: 11-річний Роман Олексів пробіг п'ять кілометрів на світовому марафоні play_circle_filled 13:07 Літнє подружжя загинуло у власному будинку в Хмільнику через пожежу від недопалка 12:09 Затримали 16-річного вінничанина, який влаштував стрілянину в центрі міста play_circle_filled 11:45 У дев’яти вінницьких ліцеях змінять директорів: хто може зайняти крісла очільників 11:37 Майбутні педагоги виграли обласні футзальні змагання проєкту «Пліч-о-пліч» 11:27 «Вовки» зазнали першої поразки в чемпіонаті Польщі, але зберігають лідерство у групі 10:50 Хочете купити авто у Вінниці? Ось дилери, де машини вже в наявності або під замовлення (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up