Поліцейський охорони їхав в маршрутці «Тяжилів-Барське Шосе». Між зупинками «Укртелеком» - «Міська Рада» в нього вкрали гаманець та документи.
Це сталося вчора, 10 квітня 2017 року, в Вінниці.
Поліцейський запідозрив в крадіжці молодика, який стояв поруч з ним та слідом за зловмисником вийшов на зупинці.
В прес-службі вінницької обласної поліції розказують, хлопець зрозумів, що його викрили, намагався втекти. Правоохоронець побіг за ним. На допомогу прийшли військовослужбовці-строковики. Вони наздогнали та затримали втікача.
«Крадієм виявився 34-річний вінничанин. В чоловіка вилучили 1500 викрадених гривень та документи. Слідчо-оперативна група, яка прибула на місце події, доставила зловмисника до Вінницького відділу поліції», - йдеться в повідомленні відомства.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 КК України. За крадіжку загрожує до 3 років тюрми.
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 13 від 1 квітня 2026
Читати номер