«Націоналістів» з першотравневої сутички затримали. Що їм грозить?

«Націоналістів» з  першотравневої сутички затримали. Що їм грозить?

На трьох хлопців, які в медичних масках напали на «комуністів» під час першотравневого мітингу, склали протоколи за статтею «Хуліганство».

На трьох учасників першотравневого конфлікту у Вінниці складено протоколи про адміністративні протоколи. Про це повідомила прес-офіцер вінницької обласної поліції Анна Олійник.

За словами речниці ГУ Нацполіції області Анни Олійник, стосовно трьох найактивніших учасників конфлікту складено протоколи за статтею 173 КУпАП (дрібне хуліганство).

 

Стаття 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення має назву «Дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях та образливе чіпляння до людей». Санкція статті передбачає покарання шістдесят годин громадських робіт або адміністративний арешт до п'ятнадцяти діб. 

Нагадаємо, в понеділок, 1 травня 2017 року, в Вінниці на мітингу стався конфлікт між демонстрантами із червоними прапорами та молодими хлопцями із націоналістичної організації.

 Молодики накинулися на мітингуючих, переважно пенсіонерів. При спробі поліцейських відтиснити хлопців, деякі вчинили опір.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Задунайский Торонтуй
    Яйца им оторвать и отпустить.
  • Страж
    п**дюки малолетние
  • Таварисч
    Какие высокоинтеллектуальные молодые люди.

    Только массовые расстрелы спасут Родину!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:35 Вінниця сьогодні прощається з 30-річним воїном Євгенієм Маслюком 08:28 Сьогодні — Міжнародний день письменника. Історія, заборони та прикмети 3 березня 21:01 Впали і не могли встати: у Вінниці рятувальники визволяли з квартир двох пенсіонерок photo_camera 20:03 Сім пожеж за добу: де в області гасили вогонь та що стало причиною Від читача 11:47 Правова підтримка військовослужбовців, ветеранів та їхніх родин — один із пріоритетів роботи ГО «Захист держави». 19:25 За останні роки ціни зросли на 80% — і далі зростатимуть: пояснюємо, чому у Вінниці таке дороге житло 19:02 У Вінниці судитимуть банду, яка крала житло померлих 18:22 Юрпослуги без конкуренції та закупівлі «під поріг». Хто отримує сотні тисяч із бюджету в обхід відкритих торгів 18:03 «Після весілля молодята принесли 5000 гривень для ЗСУ»: що забув запитати у них волонтер? 18:02 У Шаргороді під колесами Toyota загинула пенсіонерка photo_camera 18:00 Кривавий інцидент біля гуртожитку: рецидивіст напав із ножем на іноземного студента 17:53 Підлога встелена доларами: дві лікарки «продавали» інвалідність у Вінниці photo_camera 17:45 Пакет на голову та вимога в рублях: у Львові викрали 17-річного вінничанина 17:08 Замість парт — мішки з зерном: у Бершадській громаді незаконно продали школу під агросклад 16:08 Декларація з «діркою» в 11 мільйонів: справу депутата Тиврівської селищної ради передали до суду 15:13 Заламали, затягли в бус і повезли: чи карають працівників ТЦК за перевищення повноважень у суді? 15:03 Між традицією та законом: що буде з 8 березня в Україні цього року 14:10 Вінниця кличе мандрувати: афіша екскурсій і турів на березень photo_camera 13:13 Майже дев'ять тисяч дронів і 3573 обстріли: як минула доба на фронті photo_camera 12:28 Пенсії, тарифи та літній час. Що зміниться для вінничан у березні?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up