Напав з двома ножами: на Келецькій п’яний чоловік порізав вінничанина

Напав з двома ножами: на Келецькій п’яний чоловік порізав вінничанина

Уродженець Донеччини у Вінниці влаштував п’яний дебош з ножовим пораненням. Його зловили та посадили у слідчий ізолятор.

У четвер, 20 червня 2019 року, близько одинадцятої години вечора у Вінниці на вулиці Келецькій біля магазину п’яний хуліган поводив себе агресивно. 31-річний вінничанин зробив зауваження дебоширу. Зловмиснику це не сподобалось та він дістав два ножа. Почалась бійка. Потерпілий з ножовими пораненнями був доставлений у лікарню.

Медики повідомили у поліцію, що у відділення політравми з різаною раною тім’яної ділянки голови та ножовим пораненням плеча госпіталізований 31-річний вінничанин.

—  Зловмисника, який з двома ножами напав на потерпілого, затримали свідки події та передали працівникам поліції. Затриманим виявися 33–річний уродженець Донецької області. Раніше він неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки, хуліганство, наркотики та нанесення тілесних ушкоджень, — розповів начальник Вінницького відділу поліції Сергій Синявський.

Відео дня

Наразі зловмисник затриманий у процесуальному порядку за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 15 ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України (замах на вбивство) та знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання. Йому загрожує до 15 років ув’язнення.

Читайте також:

Кримінальна парочка: п’яні чоловік та жінка вдерлися до чужого будинку

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (24)
  • Катюша Колотуха
    Неважливо звідки людина, скрізь бувають хороші та не дуже хороші люди. Місце народження тут ні до чого
  • Marina Stoliariva
    Понаїхала всяка бидлота
  • Мисс Винница
    Винница просто переполнена приезжими с Донбасса.
  • Іван Лемещак
    А чому б його не відправити у зону АТО він із Донеччини?
    Anton Z. reply Іван Лемещак
    щоб він до сепарів перейшов і наших здав?)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Вінницькі дуби-ветерани — живі свідки історії: деяким із них виповнилось понад 600 років photo_camera 20:20 З молодятами і розіграшем дивану! У Вінниці відкрився новий магазин меблів Konstanta біля «Мегамоллу» (Новини компаній) 20:08 На фронті загинув вінницький журналіст і офіцер ЗСУ Богдан Будай 19:07 У Вінниці пояснили, чому з «Муніципальних карток» списували оплату за проїзд кілька разів Від читача 12:23 Фейкові виплати по 9600 гривень: українців попереджають про нову схему шахрайства 18:50 Кращі місця для покупки квітів: як обрати та де замовити (парнерський проєкт) 18:03 Видобував граніт чотири роки, а 27 мільйонів ренти не заплатив — на Вінниччині викрили податкову схему 17:25 Розшук ТЦК та СП незаконний? Резонансне рішення виніс Вінницький окружний адміністративний суд play_circle_filled 16:13 Спіймали серійного автоугонщика, який вкрав Lexus у Вінниці, щоб підмінити свій розбитий джип photo_camera 15:10 Легковик протаранив зупинку на Театральній: постраждала 66-річна жінка play_circle_filled 14:14 Зарплати на Вінниччині: хто отримує найбільшу та найменшу платню 13:08 У Вінниці планують збудувати сучасний логістичний хаб вартістю 10 мільйонів євро 12:07 На Хмельницькому шосе нетверезий водій протаранив два авто на світлофорі play_circle_filled 11:29 Ще один капремонт відбудеться у центрі Вінниці. Де саме та що запланували? 10:40 Де замовити смачний торт, печиво та інші солодощі у Вінниці (партнерський проєкт) 10:37 «Убив 15-річну дівчину і кинув у криницю» — затримали 26-річного підозрюваного 10:12 На Вінниччині спіймали браконьєра, який виловив рибу на понад 7000 гривень 10:10 Вакансії в супермаркеті «Грош», в АН «Благоустрій» та 65 актуальних пропозицій роботи у Вінниці 09:46 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 7 жовтня 09:08 Вінничани стали лауреатами Всеукраїнського онлайн-фестивалю малих вокальних форм
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up