Напад на жмеринську міськраду: оприлюднили відео, де видно все в деталях

Напад на жмеринську міськраду: оприлюднили відео, де видно все в деталях
  • Сьогодні, 27 лютого, у Жмеринці люди в масках кидали димові шашки та каміння у приміщення міської ради.
  • Молодики вступили в конфлікт із поліцією та частина з них була заарештована.

За попередньою інформацією, під час інциденту постраждало вісім поліцейських та четверо осіб, які вчиняли правопорушення. Про подію ми писали у матеріалі:

Варто зазначити, що під стінами міськради якраз проходив протест. Його організував колишній жмеринський міський голова Віктор Жеребнюк. Він вимагав відставки нині керуючого міськрадою Юрія Світлака. Хоча зі слів Жеребнюка, його акція була мирна і до сутички він немає жодного відношення.

Хто ці люди в масках та чому вони штурмували міськраду, вже з'ясувала поліція. Більше про це розкажемо найближчим часом, тож слідкуйте за стрічкою новин на 20minut.ua.

Тим часом в мережу виклали відео, де видно що у Жмеринці робилося сьогодні зранку:

 

Читайте також:

До п'яти років в'язниці загрожує двом чоловікам, які «прокатали» знайомого в багажнику

Нетверезий водій хотів відкупитися від відповідальності та дав хабар патрульним

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (27)
  • Москальчук о.с.
    То право.сєки дуркували в 2014 році. А зараз другий зброд таких самих при.урків з'явився. Нацкорпуси і т.д. ід.оти.
  • Максим Якимец
    Нормально подкинули им, неповадно будет
  • Лариса Соболевская
    Жмеринские мужики молодцы, не дали город кинуть под ноги
  • Dmitriy Demchuk
    Мало дали дурникам)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 4 по 11 травня, які ви могли пропустити 20:03 Романтика в Трудолюбівці: де знайти секретну локацію для ідеального фото 19:07 Від тепла під +25 градусів до травневих гроз — синоптики дали прогноз для Вінниці на тиждень 18:05 На Гайсинщині браконьєр «нарибалив» на пів мільйона гривень штрафу Від читача 16:17 Російська влада в істериці: «Україна домінує в нашому інформаційному полі!» 17:33 Сакури, магнолії та Південний Буг: як виглядає весняна Вінниця у TikTok play_circle_filled 17:06 Букет ціною в 1360 гривень. Вінничан попереджають про штрафи за ламання бузку 16:02 Пільговий проїзд у транспорті — хто має право на безоплатний квиток та як карають водіїв за відмову 15:32 До 2,5 млн грн на бізнес: що змінилося у грантовій програмі «Власна справа» 15:08 Б’є по легенях та нирках — усе що варто знати про спалах хантавірусу 14:12 Клембівська вишивка, що стала спадщиною України: як у Ямпільській громаді відроджують народні промисли photo_camera 13:48 «На банкеті Перемоги подавали український борщ»: спогад про очевидця капітуляції Німеччини 13:31 Замок, що зникає: що відомо про палац Свейковських у Шпикові 12:14 Матері загиблих захисників висадили на Сабарівському кладовищі алею сакур та прикрасили дзвониками із гільз photo_camera 11:31 Як вважаєте, чи потрібно дозволяти водійські права з 15–17 років? Ми запитали вінничан 10:48 Полум’я, сокира та високі навантаження: у Вінниці показали, як випробовують форму для пожежників 09:36 Гучна аварія за участю BMW у центрі Вінниці потрапила на камери. Що відомо про ДТП на Соборній play_circle_filled 09:12 Вінничан кличуть на VinBookFest. Якою буде програма фестивалю 08:11 У цей день вітайте матерів зі святом. Історія, заборони та прикмети 10 травня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up