На Зулінського з рук 17-річного студента вирвали смартфон

На Зулінського з рук 17-річного студента вирвали смартфон

У Вінниці неподалік одного із навчальних закладів пограбували студента. Потерпілий одразу викликав поліцію.

 

Інцидент стався 24 квітня на вулиці С. Зулінського.

— До поліції з заявою про пограбування звернувся 17-річний підліток. Хлопець повідомив, що близько 19.00 неподалік від навчального закладу до нього підійшов незнайомець та вирвав з рук мобільний телефон «Xiaomi Redmi 4X». Опитавши потерпілого, та, вживши оперативні та розшукові заходи, поліцейські встановили особу зловмисника, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Грабіжником виявився 26-річний раніше судимий вінничанин. Чоловіка затримали 26 квітня. Вкрадений смартфон він встиг продати.

За такий вчинок вінничанину грозить до 4-х років ув’язнення.

Читайте також:

За грати потрапило троє чоловіків, які торік зухвало напали на прикуту до ліжка дівчину та її матір

"Звільнили незаконно": суд встав на сторону екс-головного рятувальника Бочковського

Підприємець “заробив” на ремонті доріжки вінницького стадіону більше 900 тисяч гривень
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • З.А.Глядач
    На "Зулінського" є лише один "навчальний заклад"-третя бурса.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:02 На Вінниччині під час руху спалахнула вантажівка із зерном photo_camera 13:06 Затримали нетверезого водія Ford, який спровокував смертельну аварію на об’їзній дорозі photo_camera 12:51 Холодна вода може подорожчати в три рази. Що на це кажуть вінничани? 12:03 Керівниця Вороновицького центру первинної допомоги отримала «медичний Оскар» Від читача 12:02 Як уберегтись та не стати співучасником шахрайства. 11:07 Одна людина загинула, шестеро травмовані: подробиці масштабної ДТП біля Вінниці 10:44 Де у Вінниці 5 червня вимкнуть воду та світло. Перелік адрес 10:08 Вінничанин Віталій бореться з раком крові: тренер з кікбоксингу потребує нашої допомоги 09:58 Вінниця проводжає в останню путь розвідника Сергія Волошина 09:50 Де обслуговувати авто у Вінниці: огляд перевірених автосервісів (партнерський проєкт) 09:15 У Вінницькому ТЦК відреагували на викриття корупційної схеми у районному підрозділі 08:14 Цей день в історії, 5 червня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони 21:04 Вінничан запрошують на безкоштовний психологічний тренінг про токсичні стосунки та здорові межі 20:31 Смертельна ДТП на об'їзній Вінниці: зіткнулися чотири авто, рух ускладнений play_circle_filled 20:02 Розорали землі біля ставків. У Погребищенській громаді викрили незаконні посіви ріпаку та соняшнику 19:25 Від східних казок до 85 нагород за чемпіонат: як вінницька «Шахіна» підкорює світовий паркет photo_camera 19:09 ДБР запровадило спрощений механізм для військових, які перебувають у СЗЧ 18:40 «Замість вибухів тут чути спів птахів»: де безкоштовно відпочити мамам з дітьми з прифронтових зон 18:18 «Зараз не рекомендуємо». Коли вінничани знову зможуть безпечно купатися у Південному Бузі photo_camera 18:03 У Подільському онкоцентрі виконали складну операцію на кишківнику лапароскопічним методом
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up