Вітчим напав з ножем на 25-річного учасника АТО. Хлопець в реанімації

Вітчим напав з ножем на 25-річного учасника АТО. Хлопець в реанімації

Жахлива трагедія сталася вчора, 28 червня 2018 року,  у селі Жолоби Томашпільського району. Учасник АТО з ножовим пораненням — у лікарні. Його вітчиму загрожує тюрма.

До реанімації Томашпільської лікарні потрапив учасник бойових дій, у Facebook повідомив волонтер Василь Кізка. За його словами, боєць у важкому стані - у нього кілька ножових поранень.

— Поранення потерпілому під час з’ясування стосунків за місцем проживання наніс 57-річний вітчим. Побутовий конфлікт старший за віком чоловік вирішив розв’язувати за допомогою ножа, —  розповів начальник Томашпільського відділення поліції Ярослав Марченко.

Наразі, 25-річний потерпілий госпіталізований до хірургічного відділення лікарні.

За фактом слідчим відділенням поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України. За умисне тяжке тілесне ушкодження передбачено позбавлення волі на строк до 8 років.

Нагадаємо, на Вінниччині у дворі вибухнула граната. На ній підірвався 18-річний хлопець
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Юрий Бондарук
    обычная "бытовуха"! При чем здесь "участник" не участник....уже задрали, ей Богу! Хватит причислять к лику святых.......участников АТО. Они и сами себя УЖЕ давно причислили!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:03 Ремонт у «мінус». Чому на дорогах області латають ями взимку та які технології використовують photo_camera 19:01 180 гектарів ріллі на Жмеринщині вилучили у недобросовісного орендаря 18:25 Виключення з військового обліку по граничному віку 40 років: міф чи реальність? Пояснює адвокат 18:05 Лобове зіткнення біля Могилівки: 30-річного водія забрали до лікарні photo_camera Від читача 10:30 Ювілейна виставка Ольги Муравко «І такою мені теж можна бути» — простір цілісності, жіночності й дозволу бути собою 17:43 Перевірка здоров’я після 40: вінничани ще вагаються, а програма вже набирає обертів 17:08 210 безпілотників для вінницької ТрО: 120-та бригада отримала чергову партію техніки photo_camera 16:45 Смертельна ДТП поблизу Вендичан: один водій загинув, інший — у лікарні 16:30 Світло — не за графіком. На Вінниччині почали застосовувати екстрені відключення 16:25 «Відстоювали своїх від ТЦК навіть у силовий спосіб»: викрили незвичну схему ухиляння від мобілізації 16:05 «Очі» для піхоти: п'ять бойових підрозділів отримали дрони з тепловізорами photo_camera 15:03 З Вінниччини до Карпат без пересадок. Укрзалізниця запускає поїзд через Жмеринку та Вапнярку 14:14 Альтернатива придбанню: скільки коштує оренда генератора у Вінниці 14:12 Від ферми до вантажівки: рятувальники приборкали 15 пожеж за 24 години photo_camera 13:40 За понад 3 мільйони гривень купують безперебійники для світлофорів. Де їх поставлять? 13:13 Понад 400 комунальників та 50 машин вийшли на «сніговий бій» 12:37 Протест переріс у розправу: у Могилів-Подільському учасники акції побили керівника РЕСу play_circle_filled 12:14 Тривожна валіза, повний бак і заряджені павербанки. МВС дало сигнал українцям 11:26 «Дністровські хвилі» за майже п’ять мільйонів: чому перекосилась нова плитка в центрі і чи будуть виправляти 10:49 Вінниця готується до найскладнішого сценарію: що вже вирішили у міській раді
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up