На Вінниччині двоє п’яних гостей забили до смерті чоловіка

На Вінниччині двоє п’яних гостей забили до смерті чоловіка
  • Чергова п’янка у Тульчинському районі закінчилась трагедією. За чаркою двоє чоловіків забили до смерті господаря будинку. Поліція проводить розслідування.

У п’ятницю, 8 травня, до поліції надійшло повідомлення від мешканки села Нестерварка. Жінка розповіла, що зайшовши до будинку сусіда, вона побачила його мертвим на підлозі однієї з кімнат.

— На місце події було скеровано слідчо-оперативну групу поліції. Під час огляду потерпілого поліцейські виявили на його тілі численні тілесні ушкодження. Оперативники опитали односельців загиблого та встановили коло осіб, з якими того вечора потерпілий вживав спиртні напої, — розповідає начальника поліції Вінницької області Юрій Педос.

Поліцейські затримали місцевих жителів, яким 33 та 35 років, за місцем проживання. Їм оголосили про підозру.

За словами правопорушників, під час застілля між ними та господарем будинку виник конфлікт. Зловмисники руками та ногами побили потерпілого та втекли з будинку.

Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Слідчі проводять досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення. Згідно статті 121 Кримінального кодексу України за умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, передбачено покарання — до 10 років позбавлення волі.

 

Читайте також:

Смертельна ДТП у Ладижині: поліція розповіла перші подробиці слідства

Дані по СOVID-19 на 11 травня: в Україні вже 15 648 хворих коронавірусом

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Антон Петров
    Очередное проявление деградации. Капитализм - счастье, за*бись!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:22 Сурогатне материнство та істерики психолога. Стартує новий сезон «Супермами» з вінничанками play_circle_filled 14:15 У Вінниці військовослужбовця, якого підозрюють у вбивстві 54-річної жінки, відправили під варту 13:33 Облив магазин горючою рідиною та підпалив. У Хмільницькому районі затримали 52-річного чоловіка 12:25 До бюджету Вінниці надійшло 2,3 мільярда. На що витратили наші гроші? Від читача 09:52 Беріть участь у конкурсі малюнків «Моя щаслива родина» 12:06 Понад три роки був у полоні — у Жигалівці зустріли захисника Вадима Шаталюка photo_camera 11:04 Вийшов за собакою і опинився на рейках. На Вінниччині 2-річного хлопчика шукали всім селом 10:40 Травень — місяць боротьби з меланомою: де вінничанам пройти дерматоскопію у 2026 році (партнерський проєкт) 10:16 Пішов на війну добровольцем: Вінниця прощається із сапером Ігорем Гучком 09:55 Ремонт мереж залишив частину Вінниці без гарячої води та світла 09:07 Понад 40 «шахедів» у небі Вінниччини та сотні цілей по Україні: деталі нічної повітряної атаки 08:16 Сьогодні відзначають День резервіста. Історія, заборони та прикмети 18 травня 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 11 по 18 травня, які ви могли пропустити 20:03 Вітамін D, серотонін і сон: чому організму потрібне світло photo_camera 19:04 На території Чечельницької громади прибрали стихійне звалище відходів photo_camera 18:05 У Жмеринському районі незаконно видобували пісок і суглинок 17:05 Лісівники висадили понад 2,6 мільйона дерев на Вінниччині play_circle_filled 16:16 «Доступні ліки» розширили. Що тепер є в переліку препаратів зі знижкою? 16:06 Вокзал-пароплав у Жмеринці: історія однієї з найкрасивіших станцій України photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up