На Тиврівщині орендаря ставка за стрілянину по підлітках взяли під варту

На Тиврівщині орендаря ставка за стрілянину по підлітках взяли під варту

Чоловік стріляв по хлопцях, бо думав, що вони хочуть вкрасти рибу в ставку. 16-річний юнак поранений, у його друга - кулі не влучили дивом.

—  На Вінниччині охоронника ставка, який стріляв у неповнолітнього, взято під варту, — розказують у прес-службі прокуратури Вінницької області

Нагадаємо, орендар ставка у Тиврівському районі вдарив підлітка в голову та тричі вистрелив в нього з травматичного пістолету "Форт-12 РМ". Його затримали.

Жмеринською місцевою прокуратурою Вінницької області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом хуліганства, вчиненого із застосуванням зброї.

—  Охоронцю, за погодженням  прокурором, оголошена підозра особі за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.296 КК України. Суд задовольнив клопотання про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою без застосування застави, — зазначають у відомстві.

Досудове розслідування триває.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (14)
  • Підтримка "МОСТ"
    ст. 47 Водного кодексу України визначає, що загальне водокористування здійснюється громадянами України для задоволення їх потреб безкоштовно, без закріплення водних об’єктів за окремими особами та без надання відповідних дозволів. У статті перелічені деякі основні потреби громадян, до яких входять купання, плавання на човнах, водопій тварин, любительське і спортивне рибальство.
  • Наталья
    Нехай напише табличку, що це приватне. Люди можуть і не знати!!
  • Стас Павловский
    Неофеодалізм процвітає! ,,Лозінські" проживають у кожному селі!
  • Саа Чех
    О якій годині ці бідолашні купатись то ходили?????
    Саа Чех reply Саа Чех
    Ти теж купався?)))))
    Стас Павловский reply Саа Чех
    Саа Чех а твоє яке діло до часу їхнього купання?!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 6 по 12 квітня, які ви могли пропустити 20:38 «Нива» в гостях подужала лідера групи «Куликів-Білку» 20:02 Вінниччину з понеділка накриють сильні заморозки. Синоптики розповіли коли чекати на потепління 19:12 «Кабанячий променад»: прикордонники зняли велику родину диких кабанів на Вінниччині play_circle_filled Від читача 10:50 Батьки не повинні боятись розповісти про особливості своїх дітей, – педагог із 43-річним стажем, відмінник освіти України, психолог Наталія Горобчук 18:03 У Вінниці готують квіти та вуличні кашпо для весняного озеленення міста 17:05 Маленький герой з великим серцем: 11-річний вінничанин Роман Олексів пробіжить Бостонський марафон 16:34 Маєток, який пережив не одне століття: що залишилося від резиденції Бжозовських у Соколівці photo_camera 16:12 Комплекс мозаїк Вінницького політеху отримав статус пам’яток культурної спадщини photo_camera 15:07 Від глядача до суворого критика: як 17-річний козятинчанин потрапив на «МастерШеф» 14:33 Нардепи витратили 100 мільйонів на авто у 2025 році: серед них є двоє з Вінниччини play_circle_filled 14:12 У міськраді опрацювали понад 26 тисяч звернень громадян. Що найбільше цікавило вінничан 13:04 Яскраві весняні локації з’явились у Подільському зоопарку. Графік роботи та пільги для відвідувачів photo_camera 12:32 Понад 817 тисяч українців працюють у ФОПів: яка ситуація на Вінниччині 12:23 Юні волейболісти Вінниці здобули путівку на «колосівський» чемпіонат України 11:58 Полює на «лис» і «слонів». Вінничанка стала чемпіонкою України із шахів і радіопеленгації 11:23 На берегах малої річки Скельної вінничани зібрали гору шин та пів сотні мішків сміття photo_camera 10:31 Як ви оцінюєте стан кладовищ у Вінниці перед проводами? Ми запитали 10:14 Оренда комунального майна поповнила бюджет Вінниці на 38 мільйонів 09:04 У Луцьку група підлітків вчинила бійку з ТЦК, намагаючись «відбити» вінничанина. ВІДЕО play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up