На митному посту „Дністер” взяли сепаратиста, якого розшукували міліція і СБУ

На митному посту „Дністер” взяли сепаратиста, якого розшукували міліція і СБУ
На автомобільному пункті пропуску через Дністер, в Могилів-Подільському, затримали сепаратиста. Цього луганчанина з російським корінням розшукували за причетність до створення незаконних воєнізованих формувань на Сході України.

Позивного або ж прізвиська затриманого силовики не називають, але кажуть, що його розшукували за створення збройних формувань, а взяли в ході загальнодержавної операції «Розшук».

За словами начальника обласної міліції Ігоря Моренця, встановили місцезнаходження 34-річного уродженця Російської Федерації, зареєстрованого у Луганській області, силами трьох структур – міліції, СБУ та прикордонної служби. Розшукувався він за кримінальне правопорушення, що карається позбавленням волі на строк до восьми років (ч.2 статті 260 Кримінального кодексу України „Створення непередбачених законом воєнізованих або збройних формувань”).

- Правоохоронці затримали зловмисника в пункті автомобільного перепуску митного посту «Дністер» Могилів-Подільського району. Зараз він у слідчому ізоляторі, - говорить Ольга Єфремова з сектору зв’язків з громадськістю обласної міліції. - А всього за час проведення операції „Розшук” оперативники Вінницької області знайшли 20 людей, які переховувалися від міліції та розшукувались за скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів. Також встановили місцезнаходження 9 безвісти зниклих, серед яких - один чоловік, що перебував в полоні бойовиків в зоні проведення АТО.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Дарья
    Оперативно спрацювали.
  • Anonymous
    Я сепаратист, съели? Ловите меня...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:08 Назавжди 32. У запеклому бою загинув кулеметник із Крижополя Богдан Гончаров 20:11 Температурний «нокаут»: коли Вінницю накриють дощі та нічні «мінуси» 19:32 Зіткнення на станції Браїлів: приватний тепловоз протаранив «Інтерсіті» з пів тисячею пасажирів play_circle_filled photo_camera 19:05 Серце вінницького спорту: чому стадіон «Локомотив» залишається легендою попри роки photo_camera Від читача 18:05 Поширте петицію у підтримку військових: Забезпечити надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям 18:04 Лікарі, що діагностували дотиком, і «будинки страху». Вінничан кличуть у мандрівку в минуле photo_camera 17:15 Замки, кургани та таємничі склепи: які унікальні об’єкти Вінниччини визнав світ 16:48 Делікатес чи смертельна пастка? Фахівці пояснюють різницю між черемшею та чемерицею 16:05 Смертельне залізо під Нападівкою: сапери знищили снаряд Другої світової війни 15:14 Найстарішій дерев'яній Миколаївській церкві на Старому місті виповнилось 280 років photo_camera 14:09 Від палаючих дахів до гектарів попелу: на Вінниччині за добу ліквідували чотири пожежі photo_camera 13:13 Понад 150 боїв та «град» із дронів: ворог кидає всі сили на Покровськ та Костянтинівку photo_camera 12:15 Одружився військовий Євген Ісаєв, який встановив прапор України на вежі біля Луганська photo_camera 12:06 Нічний «рейд» по вітринах. Затримали серійного злодія, який обікрав магазин та перукарню 11:11 Пів кілограма «смерті» в гаражі. У Вінниці викрили харків’янина з оптовою партією наркотиків photo_camera 10:20 Весілля вашої мрії: добірка ресторанів для ідеального свята (партнерський проєкт) 10:04 Повернувся з того світу: історія 18-річного Олександра, який вижив в епіцентрі вибуху 09:28 «Два дроти» та 40 років стажу: за лаштунками депо, де щодня «лікують» вінницькі тролейбуси photo_camera 09:15 Сьогодні вітаємо Івана та Віктора. Історія, заборони та прикмети 18 квітня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up