«На гарячому» зловили двох вінницьких чиновників-хабарників

«На гарячому» зловили двох вінницьких чиновників-хабарників
Сьогодні, 10 січня, під час отримання хабара працівники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю затримали двох посадовців Вінницького державного проектного інституту землеустрою.

Згідно повідомлення начальника  Управління боротьби з економічними злочинами підполковника міліції Івана Наумова, за допомогою в правоохоронні ограни звернувся 55-річний житель області. Чоловік розповів, що за погодження проектної документації щодо відведення в оренду земельної ділянки площею близько 100 гектарів чиновники вимагали у нього близько 190 тисяч гривень.
Правоохоронці затримали двох посадовців інституту землеустрою «на гарячому» під час того, як їм передали майже 190 тисяч гривень.
За такі неправомірні дії чиновниками «світить» позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до трьох років зі спеціальною конфіскацією та конфіскацією майна.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (6)
  • Anonymous
    А помочь в утверждении документации могли??? Могли, особенно поделившись с теми, к то их утверждает на самом дела...
  • Anonymous
    Ранее пойманый на взятке - тот же работник Института землеустройства - в прямом смысле - тот же самый))))
  • Anonymous
    які ви швидкі, тільки затримали а всі ЗМІ вже в курсі, хоч би текст грамотно зіставили, інститут не затверджує проекти землеустрою, він є тільки виконавцем таких робіт, то і хабар за таке вимагати не могли
  • Anonymous
    Sorry, ...работников института.... (там была ошибка в слове работников)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:58 Масові відключення електроенергії на Вінниччині через ожеледь. Яка ситуація в районах області photo_camera 12:09 У Тиврові хаскі напала на лебедя. Як пояснив ситуацію власник Рагнарьока 11:46 Рубцеві зміни після опіку: у Вінниці лікарі повернули рухливість пальців дев’ятирічному хлопчику 11:05 На Данила Нечая згорів легковик, в області палали будинки та котельня play_circle_filled Від читача 00:51 Як змусити обленерго вимкнути «богатого» сусіда і дати світло нам 10:19 Пасажирський автобус з’їхав у кювет на трасі Тиврів-Вінниця: є постраждалі play_circle_filled 09:43 Складні погодні умови у Вінниці: адреси, де сьогодні немає світла, води та опалення 09:05 Із Херсона до Вінниці: історія 13-річного переселенця (соціальна реклама) 09:03 «Матрос», який став на захист країни: Вінниця прощається з Сергієм Рудим 08:30 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 08:13 День затвердження Державного прапора України: що варто знати про 28 січня 21:32 «Шахеди» вдарили по пасажирському потягу, що курсує через Вінниччину. Є загиблі 21:00 Як Вінниця замерзла у крижаному полоні 2000 року: спогади очевидців і наслідки катастрофи play_circle_filled 20:15 Перший у світі, хто збив «Кинджал». Історія офіцера повітряних сил В’ячеслава Агеєва 19:05 Вінничанин отримав 15 років за держзраду та співпрацю з «ЛНР» 18:55 Де зробити професійну чистку зубів у Вінниці? Огляд кращих стоматологій міста (партнерський проєкт) 18:30 Від ультрас до підполковника: свої спогади з 2016-го опублікував захисник Андрій Підлісний photo_camera 18:03 Через ожеледицю падали дерева, а «швидкі» застрягали на дорогах. Як Вінниччина переживає негоду photo_camera 17:17 Не Явгустишиним єдиним: пригадуємо імена найвідоміших вінницьких спортсменів photo_camera 17:05 На вулиці 600-річчя чоловік вдарив військового ТЦК прямо в обличчя: що відомо про бійку play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up