На борту поліцейського авто потерпілий разом із «копами» шукав своїх кривдників

На борту поліцейського авто потерпілий разом із «копами» шукав своїх кривдників

Рано вранці на вінничанина напало двоє невідомих. Чоловіка вони побили та пограбували. Поліцейські, які прибули на виклик, узяли потерпілого до себе у службове авто та вирушили шукати грабіжників.

 

Стався інцидент близько 4-ї години сьогодні, 16 березня, на вулиці Некрасова.

— Зі слів заявника, до нього підійшли двоє невідомих, побили його, відібрали мобільний телефон та грошові кошти у розмірі 200 гривень. Допомоги медиків чоловік не потребував. Патрульні посадили його на борт службового автомобіля та зайнялись пошуками зловмисника. На той час інші інспектори уже встигли перевірити кількох підозрілих осіб. Глянувши на фото одного із них, заявник впізнав свого кривдника, — пише у facebook Патрульна поліція Вінниці.

Нападника інспектори затримали за місцем проживання. Наразі слідчо-оперативна група поліції встановлює всі обставини даної справи.

Відео дня

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:06 Оперативна інформація для вінничан: де немає опалення, світла та води 12 листопада 09:08 Воїни Леонід Занкевич та Сергій Глущенко знайдуть вічний спочинок на Алеї Слави 08:42 Сьогодні вітаємо виноробів і садівників. Історія, прикмети та забобони 12 листопада 08:00 Почалися тривалі відключення світла на Вінниччині: хто і в які годині сьогодні без електроенергії Від читача 21:35 Важливий збір для військових 🇺🇦 21:01 Два метри навколо паркану. Хто відповідає за чистоту у приватному секторі Вінниці? 20:15 Хто знищує прибережні смуги біля Вишенського ставу? Матеріали йдуть до поліції 19:19 Сарматське золото, трипілля, камʼяна баба: що у різні роки знаходили наші археологи photo_camera 19:04 Понад 70 світлофорів підключили до резервного живлення у Вінниці 18:18 У Ямполі чоловік застрелив односельця біля магазину після спільного застілля 17:44 Береги Південного Бугу на продаж: як така земля стає приватною і що на ній заборонено робити? 17:15 Скельні храми, скіфські вали, метеоритні кратери: де знайти сліди давніх цивілізацій на Вінниччині 16:23 На Вінниччині розкрили схему, де на армійських ліжках «заробили» мільйони photo_camera 16:11 Приїхав у Вінницю «на заробітки» — обікрав гараж і опинився за ґратами 15:31 Допитали ще одного убивцю: три доби офіцер окупантів перебував на позиції з нашими гвардійцями 15:10 Чоловік через мобільний додаток вкрав 20 000 гривень у колеги 14:25 Де у Вінниці пройти повний медичний чек-ап без черги і стресу (партнерський проєкт) 14:12 Сильне зіткнення автівок під Баром: водія ВАЗа госпіталізували photo_camera 13:11 11-річний Ярослав Коваль зі Стрижавки здобув срібло на Dance World Cup photo_camera 13:10 Понад 57 мільйонів на табір для російських полонених: як живуть в Могилів-Подільському ті, хто прийшов нас убивати photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up