Лаявся та тікав від поліції: п'яний таксист «заробив» 5 адмінпротоколів

Лаявся та тікав від поліції: п'яний таксист «заробив» 5 адмінпротоколів

Нічні перегони та сварку з патрульними вчинив 30-річний вінничанин. Він сів п'яний за кермо таксі та гасав по місту.

Інцидент стався в ніч з 28 на 29 серпня. Про це у фейсбук пише Патрульна поліція Вінницької області.

На вулиці Зулінського патрульні помітили автомобіль «ВАЗ» в якого не працював правий габарит. Водієві подали сигнал про зупинку. Чоловік одразу не встав, а заїхав на АЗС. Спілкуватися та надавати документи патрульним він не став. А потім сів за кермо та намагався дременути від поліції.

— На вулиці Київській патрульні заблокували рух втікачеві. Спочатку чоловік не хотів навіть називатись, не те, щоб надавати будь-які документи. Натомість він почав нецензурно висловлюватись в адресу інспекторів, не реагував на зауваження поліцейських та й взагалі поводився агресивно. В чоловіка патрульні помітили ознаки алкогольного сп’яніння, але пройти перевірку на алкотестері він відмовився. Коли охоронці порядку вказали водієві на порушення, які він вчинив, чоловік почав запевняти всіх навколо, що він не їхав, а був вдома, — йдеться у повідомленні.

Відео дня

Особу чоловіка все ж вдалося встановити. На нього склали 6 адміністративних матеріалів: 

  • за керування автомобілем у нетверезому стані, 
  • за не зупинка на вимогу поліцейських,
  • за те, що так і не пред’явив ніяких документів,
  • за те, що чинив злісну непокору,
  • за дрібне хуліганство.

До речі, на авто було маркування, що це таксі.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • дядька
    поймали опущенца
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:15 Пікнік у музеї Пирогова присвячують волонтерам: хто виконає роль видатного хірурга? 21:01 «Пироговський пікнік» збиратиме на роботизований комплекс для ЗСУ 20:11 Відбудеться благодійний забіг із перешкодами на підтримку бригади «Азов» play_circle_filled photo_camera 19:09 Вінничан запрошують долучитися до Всесвітнього дня прибирання Від читача 09:59 У Вінниці стартувала всеукраїнська акція «Голос громадян — сила держави» 18:12 Відпочинок для «другого фронту»: у Вінниці запустять проєкт підтримки сімей військових 17:17 Найпопулярніші педіатри Вінниці: топ за кількістю підписаних декларацій 17:01 Вибоїни на дорогах Вінниці тепер виявляє штучний інтелект 16:35 «Вони зробили все, щоб він помер». Як халатність медиків забрала життя Олега Дмитрука, розповідає дружина play_circle_filled 16:01 Чоловіку, який неодноразово ґвалтував 10-річну дитину, загрожує довічне photo_camera 15:11 Контракт для молоді: у ЗСУ пропонують 120 тисяч на місяць операторам дронів photo_camera 14:21 Вінниччина прощається з Героями Анатолієм Безпрозваним та Юрієм Скрипником photo_camera 13:55 Вона тривала дев’ять годин: після ракетного удару по Вінниці Ромчик переніс 36-ту операцію photo_camera 13:53 «Пекло» на Покровському напрямку: ЗСУ відбили 69 штурмів ворога photo_camera 13:13 У Вінниці готують нові правила розміщення вендингових автоматів. Що це таке? 13:01 Навів ворога на своїх: суд виніс вирок військовому, який шпигував для росії 12:17 Збитки на мільйони. У парку «Кармелюкове Поділля» незаконно рубали дерева 11:09 Пішов за ножем, повернувся і вбив: кривавий фінал конфлікту у нічному клубі photo_camera 10:45 «Нива» приймає ФК «Лісне», за який виступають ексгравці збірної України 10:06 Лазня, гараж, сараї: у Вінницькій області за добу сталося чотири пожежі photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up