Корупція на Подільській митниці. Двоє інспекторів щомісяця «заробляли» по 80 тисяч

Корупція на Подільській митниці. Двоє інспекторів щомісяця «заробляли» по 80 тисяч
  • Служба безпеки України викрила незаконну схему, яка діяла пів року на Подільській митниці. Посадовці систематично отримували хабарі.
  • Середній розмір неправомірної вигоди щомісяця складав 80 тисяч гривень.

Про це у фейсбук пише Управління Служби безпеки України у Вінницькій області.

— За даними досудового слідства, оборудку організували двоє головних інспекторів посту «Могилів-Подільський» спільно з митним брокером. Гроші зловмисники вимагали від компаній, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю, та фізичних осіб. За винагороду зловмисники обіцяли клієнтам пришвидшити митне оформлення товарів та штучно мінімізувати відрахування до державного бюджету, — йдеться у повідомленні. — За оперативними даними, нелегальний прибуток від корупційної діяльності становив у середньому 80 тисяч гривень на місяць. Діяла схема пів року.

Хабарників затримали «на гарячому» у приміщенні митного посту. Гроші вони вимагали та отримали за безперешкодне ввезення автомобіля, а також товарів широкого вжитку.

Обом затриманим готують підозру та планують взяти під варту. Триває слідство.

— Так, за даними слідства, вказані особи систематично отримували неправомірну вигоду від окремих суб`єктів господарювання за безперешкодне оформлення транспортних засобів та вантажів у митних режимах «імпорт», «експорт», а також розмитнення транспортних засобів ввезених на територію України, — додають у прес-службі прокуратури Вінницької області. — Під час одержання неправомірної вигоди, митника та його пособника затримано в порядку ст. 208 КПК України.

 

 

Читайте також:

Забезпечуватимуть порядок та масковий режим. Поліція перейшла у посилений режим служби

«Несуть загрозу життю». На Некрасова просять обрізати сухі дерева

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Svitlana Lankl
    Хтось вірить в те що схема тільки півроку працювала?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Молодь у Вінниці навчали безбар’єрній комунікації та взаємодії з ветеранами photo_camera 20:15 Нащадки Потоцьких, Грохольських, Коцюбинського, Пирогова. Де вони тепер, чи цікавляться спадщиною? photo_camera 19:59 Вінниця купить нове обладнання для прибирання вулиць і підвозу води 19:19 Як пройшов перший день Pets Ville Fest: яскраве свято для чотирилапих та їх власників у Вінниці play_circle_filled photo_camera Від читача 14:39 Благодійний фонд «СпівДія» спільно з найбільшою книжковою платформою Yakaboo запустив соціальну ініціативу 19:15 У спартакіаді вінничан з обмеженими фізичними можливостями переможених не було 19:06 Від Баби Гавришихи до Тунелю кохання. Куди можна поїхати з Вінниці у червні photo_camera 18:46 Олена Зеленська ознайомилася з розробками осередку УТОС для людей з порушеннями зору 18:09 Погода різко зміниться: чого чекати вінничанам на початку червня photo_camera 17:20 Частину вулиці Матроса Кішки у Вінниці перекриють на чотири дні 16:37 Страви з квітів та плодів. Ділимося літніми рецептами подільської кухні від Олени Павлової 16:03 Сильний вітер наробив проблем у Вінниці: дерево впало на авто play_circle_filled photo_camera 15:06 Допомога фронту, оздоровлення дітей і нова техніка: ключові рішення сесії у Вінниці play_circle_filled 14:37 росія за добу скинула 277 авіабомб та запустила понад 8 000 дронів photo_camera 14:07 Дитина та жінка опинилися в лікарні після ДТП у Брацлаві 13:13 82-річний дід зґвалтував 10-річну дівчинку на Вінниччині photo_camera 12:05 Вінничанка Марина Боржемська стане тренером нового сезону «Зважені та Щасливі» 11:17 У Вінниці чоловік викликав поліцію «для перевірки» і отримав штраф 11:09 Двоє загиблих і палаючі авто: що відомо про ДТП біля Ксаверівки. ОНОВЛЕНО photo_camera 10:15 П’янющий водій ганяв Вінницею в комендантську годину
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up