Інспектора Вінницької тюрми зловили з особливо небезпечними наркотиками

Інспектора Вінницької тюрми зловили з особливо небезпечними наркотиками
  • Державне бюро розслідувань закінчило справу про працівника вінницької тюрми, який намагався передати засудженим наркотики.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому.

 «Молодший інспектор відділу режиму і охорони Вінницької установи виконання покарань №1 намагався пронести на територію установи виконання покарань особливо небезпечні наркотичні засоби – майже півкілограма канабісу та близько п'яти грамів метадону», — встановили слідчі.

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно підозрюваного.

Інспектор обвинувачується в передачі наркотичних речовин у місця позбавлення волі. Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Вінницької області. 

У разі доведення вини, інспектору згідно другої частини статті 307 Кримінального кодексу України загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (6)
  • без
    скажіть а яка у нього зарплата?
    Юрий Бондарук reply без
    Для роботи "вертухаєм" освіта не потрібна. Якщо не влаштовувала маленька зарплатня - міг просто звільнитися і йти працювати руками, а не ходити з резиновою палицею.
    Ivan reply Юрий Бондарук
    , йди попрацюй там, а потім писок відкривай.
    Юрий Бондарук reply Ivan
    ніхто не заствляє - йди до плуга!
  • Валентин
    Особливо небезпечний наркотик - 5 кг канабісу ))) Ви серйозно ?))
    Next reply Валентин
    Валентине, читай уважно написане, а потім коментуй
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:15 До $900 за оформлення авто: на гарячому затримали митника та його спільника 16:11 На Вишеньці у підвалі замурували собак. Тварин рятували волонтери play_circle_filled 14:54 Стрілянина у Погребищенській громаді: затримали 51-річного чоловіка з арсеналом зброї 13:58 У Шаргороді Mercedes вилетів у паркан і перекинувся. Ще дві ДТП сталися на Вінниччині Від читача 10:36 Літній чемпіонат України зі стрільби кульової — у самому розпалі! 13:10 «Липові» сертифікати за гроші: судитимуть п’ятьох інспекторів Держпродспоживслужби 13:00 Конференц-зали та коворкінги у Вінниці: де орендувати та за скільки? (партнерський проєкт) 12:34 У Якушинцях дівчина впала у рів глибиною понад сім метрів 12:21 106 тисяч гривень за ноутбук: на що витратять мільйони з чотирьох тендерів для ЗСУ 11:18 У пункті пропуску «Могилів-Подільський — Отач» розпочали ремонт. На кордоні можливі затримки 10:53 Відтік учнів за кордон: яке майбутнє чекає на освіту Вінниччини? 10:25 Як знайти свого косметолога серед 1000 пропозицій у Вінниці та на що звернути увагу при виборі (Новини компаній) 10:12 Обладнання для лікарень і мобільних медиків: Вінниця отримала 17 тонн допомоги з Франції 09:35 У Вінниці ремонтують мережі. Перелік адрес без води та світла 09:03 До +22° і короткочасні дощі — якою буде погода на Вінниччині на початку тижня 08:07 13 липня — Собор архангела Гавриїла. Історія, заборони та прикмети 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 6 по 13 липня, які ви могли пропустити 20:03 Із 13 липня на Соборній перекриють рух транспорту: що потрібно знати водіям і пасажирам 19:20 На варті смаку та якості: як у Вінниці друзі-побратими відкрили власну справу «Варта Смаку» photo_camera 19:03 Не кидати сміття замало: які звички допомагають підтримувати порядок photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up