У військовому містечку на Вінниччині знайшли два схрони з гранатами

У військовому містечку на Вінниччині знайшли два схрони з гранатами

Нелегальні схрони зі  зброєю облаштували в занедбаних бункерах на Вінниччині.  За фактом розпочали кримінальне провадження.

В одному з військових містечок Вінниччини працівники СБУ виявили нелегальні сховки зброї, повідомляє прес-служба УСБУ.

За інформацією відомства, підпільний «склад» облаштували у занедбаних підземних спорудах на території базування військового підрозділу.

На схрони з необлікованими боєприпасами спецслужба вийшла, отримавши оперативну інформацію про це.

— Під час обшуків у підземних бункерах було виявлено два схрони з 2 гранатами РГД-5 і Ф-1 та модифікованими запалами до них, 700 патронів різного калібру, у тому числі, підвищеної пробійності, — розказують у відомстві.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 КК України.

Нагадаємо, на Вінниччині у дворі вибухнула граната. На ній підірвався 18-річний хлопець.

Довідка:  Стаття 263. Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами

1. Носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу - караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
08:37 Сьогодні вітаємо Віталія та дякуємо близьким. Історія та прикмети 11 січня 08:30 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:01 За перший тиждень року на Вінниччині побралися 36 пар photo_camera 20:05 На війні загинув 37-річний поліцейський Вадим Товпіщук photo_camera Від читача 21:49 Викрадення природного газу на 6,3 млн грн у державної компанії – повідомлено про підозру посадовій особі товариства 19:03 Обмороження та переломи через ожеледицю: що потрібно знати батькам photo_camera 18:16 Мерія Вінниці хоче купити 40 пікапів. Яких саме та за скільки? 17:42 Вінницькі водолази продемонстрували техніку самопорятунку на льоду play_circle_filled photo_camera 16:54 Пожежі одна за одною: що рятувальники гасили на Вінниччині photo_camera 16:06 Сварка за чаркою у Хмільнику закінчилась ножовим пораненням 15:35 Як у Вінниці побудували головну синагогу та хто такий Лівщиць? Цікава історія 15:03 Нічна трагедія у Чечельнику: 42-річний чоловік загинув через несправну піч photo_camera 14:07 Як вінничани можуть врятувати життя безпритульним у морози 13:07 Два мільйони на оселю від держави: майже 300 вінничан отримали позитивне рішення 13:01 Як прибирають сніг у вашому дворі? Ми запитали вінничан 12:54 Ворог тисне на кількох напрямках: що відбувалося на фронті за добу photo_camera 12:05 Залізниця збилася з графіків: поїзди через Вінниччину запізнюються 11:56 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 5 – 10 січня photo_camera 11:03 Кукурудза замість заповідника. На Гайсинщині судитимуть аграріїв за захоплення земель нацпарку photo_camera 10:26 Вистояти допомогла українська пісня, з якою йшли у бій, і любов дружин... Історії бійців на відновленні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up