Двоє юнаків розбили вітрину на вокзалі та вкрали десятки пляшок пива

Двоє юнаків розбили вітрину на вокзалі та вкрали десятки пляшок пива
  • У Вінниці затримали двох юнаків. В парку біля хлопців на землі знайшли 20 пляшок пива.

В поліцію зателефонував водій вантажівки та розповів, що став свідком хуліганських дій.

— З його слів, двоє молодих хлопців розбили холодильник біля кіоску на східному автовокзалі міста, дістали звідти чималу кількість пляшок з алкоголем та втекли у напрямку парку, — розповідають у прес-службі «Патрульна поліція Вінниці».

 На місце прибули патрульні. Вони поспілкувались із заявником та з’ясували зовнішні прикмети правопорушників.

— Хлопців інспектори затримали в парку неподалік автовокзалу. Правопорушниками виявились двоє 17-річних вінничан, один з яких спочатку навіть намагався втекти. Біля хлопців патрульні виявили 20 пляшок пива різних виробників, — зазначають у поліції.

На місце події для з’ясування всіх обставин справи прибула слідчо-оперативна група.

 

Читайте також:


Нанюхався до «чортиків»: у Вінниці зловили водія маршрутки під кайфом
 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (5)
  • Закон
    Сподіватимемось водія вантажівки теж посадять)
  • 1
    Ганебний біомусор
  • Поpошок
    Пацани не захотіли в армію, тепер получать умовно і все буде шик.
    Pravdorub reply Поpошок
    А ще "получать" кримінальне минуле, і попробуй з таким "багажем" влаштувати нормальне життя, кругом будуть одні відмови, ні кредита, ні роботи, це пивко може дуже дорого їм обійтися
    Юрий Бондарук reply Pravdorub
    Кримінальне минуле - це білет в депутати!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:03 На Соборній завершили ремонт дороги та готують повернення зупинок 18:31 «Пакунок школяра» у Вінниці: скільки коштує зібрати першачка та чи вистачить 5 000 гривень? 18:03 Очисні споруди хочуть модернізувати, а «Ховрашів’ю» дати статус заказника: рішення облради 17:15 Модернізація очисних споруд у Сабарові: обласна рада затвердила договір про співпрацю (Пресслужба Вінницької обласної ради) Від читача 17:12 Продаж товару в Інтернеті 17:10 Дзюдо, пауерліфтинг та сумо: п'ята спортшкола запрошує дітей на безкоштовні тренування 16:15 Як підготувати дитину до школи без сліз та стресу: поради дають психолог і медик 16:01 Палали сухостій та пожнивні залишки у кожному районі області photo_camera 15:11 14-річна вінничанка представлятиме Україну на Юнацькій Олімпіаді-2026 photo_camera 14:09 У водойму під Вінницею зливають фекалії 13:47 На всю Вінниччину — 79 маршрутів. Куди їдуть автобуси і чого бракує області 13:17 Готуйтеся до погодних змін: що буде на Вінниччині найближчими днями photo_camera 13:13 Наші розгромили шість пунктів управління дронами росіян photo_camera 12:25 Новий подих традицій: Чому вишиваний одяг підкорює світ? (Новини компаній) 12:21 Сміттєпереробний комплекс у Людавці: інвестор керуватиме обʼєктом 50 років play_circle_filled photo_camera 11:12 За $9,5 тисячі допомагав залишити військову частину. У Вінниці затримали контрактника photo_camera 10:01 Понад 30 машин поливають дороги, а бригади ремонтують мережі 09:17 Понад рік вважався зниклим безвісти: прощаються із загиблим снайпером Олександром Москаленком 08:01 Сьогодні вітаємо Олександра та Марфу. Історія, заборони та прикмети 21 серпня 22:34 Справжній бебі-бум: у першій міській лікарні за добу народилися 12 немовлят photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up