Дмитро вивідав чи є у жмеринчанина гроші, зачекав та пограбував

Дмитро вивідав чи є у жмеринчанина гроші, зачекав та пограбував

Чотири роки за ґратами може провести 19-річний Дмитро із Жмеринського району. Він вкрав у жителя районного центру 200 гривень.

 

До поліції звернувся 24-річний жмеринчанин. Він розповів, що його пограбував малознайомий чоловік на ім’я Дмитро, якого він зустрів біля нічного магазину.

— Правопорушник дочекався, коли потерпілий вийде з магазину і відібрав у нього 200 гроші. Протягом години поліцейські встановили та затримали підозрюваного у вчиненні цього правопорушення. Ним виявися 19-річний житель одного із сіл району. Хлопець раніше не притягувався до кримінальної відповідальності, але не неодноразово потрапляв в поле зору поліції за незначні правопорушення, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

За фактом грабежу правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Молодику грозить до 4 років позбавлення волі.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:29 «Бізнесмен думає про гроші, а ми — про природу»: жителі Буші відстояли заказник, але суди тривають 16:05 У Хмільнику 73-річна водійка збила жінку на переході та в’їхала в інше авто 15:10 Ландшафтному заказнику «Гора Лисківка» - бути! Суд підтвердив законність рішення Вінницької облради (Пресслужба Вінницької обласної ради) 15:05 Суд заборонив видобуток копалин в заказнику «Гора Лисківка» та захистив природу Буші Від читача 14:41 Організували масштабну шахрайську фінансову біржу: слідчі поліції повідомили про підозру учасникам організованої злочинної групи 14:04 Стартує виплата 6 500 гривень: хто може отримати допомогу і як її оформити 12:48 До Дня Гідності та Свободи у Вінниці вшанували полеглих Захисників photo_camera 11:46 У Хмільнику лисиця зі сказом напала на дитину 10:38 Sky Park стане спільною власністю українців: Inzhur купує ТРЦ за 1,5 мільярда гривень 10:30 Де у Вінниці купити плитку та сантехніку: кращі магазини та салони міста (партнерський проєкт) 10:12 Забудовник Володимир Хоменко залишається на свободі: апеляція підтвердила рішення суду 09:47 Оперативна інформація для вінничан: де немає опалення, світла та води 21 листопада 09:24 Вінниця прощається з бійцем 79-ї бригади Юрієм Смоляком, який загинув на Донеччині 08:04 21 листопада — День гідності та свободи. Історія, прикмети та заборони 08:00 Почалися тривалі відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:01 «Хочу тепла і більше нічого»: де нині жінка, яка опинилася на вулиці після того, як розвалили будинок 21:00 Мама загиблої дівчинки Лізи, яку вбила російська ракета у Вінниці, виходить заміж photo_camera 20:30 Aromateque відкрив перший магазин у Вінниці: новий простір нішевої парфумерії та косметики в ТРЦ Sky Park (новини компаній) 20:07 З благословіння митрополита Епіфанія воїнів 120-ї бригади ТрО нагородили медалями photo_camera 19:06 Тяжка хвороба дозволила довічнику вийти з тюрми: рішення суду
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up