З ознаками насильницької смерті. У Вінниці на смітнику знайшли тіло 64-річної жінки

З ознаками насильницької смерті. У Вінниці на смітнику знайшли тіло 64-річної жінки
  • Особу померлої швидко встановили. Судово-медична експертиза показала, що її задушили.

Ще 29 вересня поліцію повідомили, що на території колишнього вінницького заводу, біля стихійного сміттєзвалища, виявили тіло невідомої літньої жінки без ознак життя. У вівторок, 6 жовтня, правоохоронці розповіли деталі.

На тілі померлої були явні ознаки насильницької смерті. За висновком судово-медичного експерта, вона померла внаслідок механічної асфіксії. Жінці було 64 роки, вона з Вінниці.

— На підставі зібраних речових доказів на місці злочин, проведення слідчих та розшукових дій поліцейські встановили особу причетну до вчинення особливо тяжкого злочину. 46-річному зловмиснику, неодноразово судимому, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за вбивство, оголосило про підозру, — кажуть у відділі комунікацій поліції Вінницької області. — Чоловік затриманий в процесуальному порядку та перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

Чоловіка підозрюють в умисному вбивстві. Такий злочин карається ув’язненням терміном до 15 років. До речі, затриманий уже провів 14 років за ґратами за такий же злочин.

 

Читайте також:

Біля «Грошу» по 600-річчя муніципальний автобус зніс світлофор

Небезпечна дорога. За місяць інспектори виявили понад чотири тисячі порушень ПДР

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Ира
    ЧТО БЫ ОН СМОГ ДАЛЬШЕ УБИВАТЬ?! власть!
  • Ира
    А зачем выпускать УБИЙЦ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!На волю????????
  • Ира
    А зачем выпускать УБИЙЦ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!На волю????????
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:11 Українське небо атакували понад 200 дронів. Як минула ніч на Вінниччині 09:12 Поранений на фронті, сильний у спорті: історія прикордонника з Могилів-Подільського photo_camera 08:13 Сьогодні вітаємо Дмитра та Оксану. Історія, традиції і заборони 18 січня 21:00 Унікальні світлини з минулого: як вінницька Вежа стала житлом після війни photo_camera Від читача 18:23 ГО «Захист держави» подала офіційне звернення до Гайсинської міської ради з пропозиціями щодо покращення благоустрою та якості життя в громаді. 20:09 Вінничан запрошують у перший ретро-тур 2026 на старовинному паровозі photo_camera 19:07 З-під крана тече вода з запахом риби: у водоканалі пояснили причини 18:04 За минулий рік в Україні 780 компаній стали банкрутами. Скільки бізнесів закрилося на Вінниччині 17:17 У Вінниці оцифрували рідкісний план Благовіщенського жіночого монастиря XIX століття. Як він виглядав? photo_camera 17:03 Комендантська година по-новому: уряд дозволив цілодобову роботу ТРЦ, аптек і заправок 16:09 В Україні посилюють захист тварин. Що зміниться для власників і притулків 15:47 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 15:10 На Вінниччині держава повернула понад три гектари землі громадянки росії 14:06 «Компенсації за перебої зі світлом». Як не потрапити на гачок шахраїв 13:02 У Вінниці масово зачиняються ресторани. Чому бізнес не витримує кризу play_circle_filled 11:48 Через різкий викид пари й тиску вибухнув котел — загинув жмеринчанин 11:36 У Жмеринці під колесами електропотяга загинув 71-річний чоловік 11:07 Коли світло з’являється — мережі не витримують. Вінничан закликають не вмикати все й одразу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up