Бив кастетом та ногами. Затримали чоловіка, який напав 78-річну пенсіонерку

Бив кастетом та ногами. Затримали чоловіка, який напав 78-річну пенсіонерку
  • Нападнику 24 роки та він уже перебуває під слідством за розбій у Київській області. 
  • Відповідати за свої вчинки він не хоче. Від поліції чоловік ховався у себе вдома, а саме — у шафі.

Вчора, 9 березня, за місцем проживання поліція затримала 24-річного жителя Махнівської територіальної громади. Коли до будинку зайшли поліцейські, зловмисник заховався в шафі. Про це розповіли у відділі комунікацій поліції Вінницької області.

— Затримали 24-річного зловмисника, який в серпні 2019 року увірвався до будинку самотньої пенсіонерки в Іллінецькому районі. Нападник збив з ніг безпомічну жінку. Підозрюваний кастетом завдав численних ударів по голові жінки та, погрожуючи вбивством, вимагав грошові кошти. Після катувань забрав невеликі заощадження, особисті речі та втік з будинку, — зазначають у поліції.

На слід підозрюваного вийшли під час слідства та за результатами експертиз.

Відео дня

За розбій затриманому загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна. До речі, його за такий же злочин судять на Київщині.

 

Читайте також:

Рейд по клубах. Влучили алкоголь та кальяни, а на відвідувачів складали протоколи

Готівка в транспорті та КОРД на «Урожаї»: важливе за 9 березня на 20minut.ua

Штраф до 40 тисяч гривень. За три дні зловили 15 п'яних керманичів

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (7)
  • Василий Цыбанюк
    Хто його відпустив на волю, щоб знову скоїти злочин?
  • Аркадий Крысько
    Сто палок.
    На площади.
  • Oleg Horoshek
    К законникам его.Там сразу встанут мозги на место
  • Сергій Костянтинович
    На зону його,і в (куратник).
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Ремонт на Брацлавській: хто зможе проїхати та які зміни в русі громадського транспорту 20:04 Рятувальники винесли непритомну жінку з палаючого будинку в Брацлаві photo_camera 19:11 Радісна звістка: п'ятеро вінничан повернулися додому з полону. Наймолодшому — 20 play_circle_filled photo_camera 19:09 На Привокзальній Volkswagen збив 55-річного пішохода Від читача 13:38 Петиція для коханого чоловіка і найкращого татка 18:20 Підлітки з Балаклії позмагалися з вінничанами в футболі, легкій атлетиці і боксі photo_camera 18:17 У Вінниці затримали 27-річного наркозакладчика з амфетаміном 17:25 Пенсії зростають, але не встигають за цінами. Які виплати у вінничан? 17:14 «Нива» не змогла продовжити переможну серію. Поступилася в Чернігові 16:43 На Вінниччині за добу ліквідували 28 масштабних пожеж на відкритих територіях photo_camera 16:01 На велодоріжці водійка Peugeot збила 15-річну дівчину на електросамокаті 15:08 Вінницькі надзвичайники перевірили храми до Великодня play_circle_filled 15:00 Привітання Юлії Тимошенко та народного депутата від ВО «Батьківщина» Олега Мейдича (Пресслужба партії ВО «Батьківщина») 14:45 Жінка з парасолькою: розповідаємо історію скульптури біля готелю «Франція» 14:02 Біля Бродецького у ДТП загинув 84-річний мотоцикліст з Бердичева 13:13 Аварія біля Василівки: четверо людей у лікарні після зіткнення двох авто photo_camera 12:12 До якого храму підете освячувати великодні кошики? Ми запитали вінничан 11:27 «Наречена» за 50 тисяч намагалася вивезти ухилянта. Це була її друга спроба 10:45 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 14 – 19 квітня photo_camera 10:01 Що не можна робити у Велику Суботу: традиції та заборони напередодні Великодня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up