Директор «ВІНННИЦЯКОНЦЕРТ» пояснив, чому не відмінили виступ «Потапа і Насті»

Директор «ВІНННИЦЯКОНЦЕРТ» пояснив, чому не відмінили виступ «Потапа і Насті»

Олег Збаращук, генеральний директор компанії «ВІНННИЦЯКОНЦЕРТ» пояснив чому він запросив у Вінницю «Потапа і Насті». Каже, що у міської ради немає чіткої позиції і ніхто не забороняв організовувати концерт.

Вінницькі активісти на чолі з Таїсою Гайдою виступили проти проведення концерту «Потапа і Насті». Свої дії пояснювали тим, що виконавці мали гастролі у Росії. Навіть провели мітинг перед початком виступу артистів у Вінниці.

Читайте також: У Вінниці пікетували концерт «Потапа і Насті». Обійшлося без сутичок (ВІДЕО)

Сьогодні, 16 вересня, очільник «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ» Олег Збаращук зібрав прес-конференцію, щоб пояснити, як він бачить цю ситуацію.

За його словами, 90% концертів місті організовує його компанія. Як приклад навів те, що у роки, коли «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ» ще не працювала тут, місто приймало не більше 10 концертів на рік. Тепер ця цифра перескочила позначку у півсотні.

Олег каже, що міська рада офіційно не забороняла компанії займатися організацією виступу «Потапа і Насті».

— Якщо така заборона буде, я готовий відмінити концерт та повернути гроші за квитки, — каже Олег. — Проте все має відбуватися у правовому полі. Та мають бути чіткі пояснення, чому артист не може виступати у Вінниці.

Збаращук зазначив, що департамент культури міської ради може створити список з артистів, яких не рекомендовано запрошувати виступати у Вінниці.

— Ніхто не має чіткої позиції, — говорить Олег. — До нас ніхто не звернувся, щоб порадитися, що робити далі.Гурт «МOZGI» виступив дуже добре. І концерт Дорна пройшов спокійно. Чому?

Збаращук додав, що він не буде привозити тих артистів, які відверто негативно висловлюються щодо України та займають антиукраїнську позицію.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • MARIA
    Какие то ненормальные!!!

    ОНИ артисты ,они же не перед политиками выступают,а перед обычными людьми,ну и что что у них концерты в России были?А если Винничанин поедит к родственникам в Россию так что?вскоре его обратно в Винницу не пустят?
  • Анонім
    Удалили комментарий. Значит таки правда что Гайда хотела денег за концерт, а Збаращук не дал?
  • Анонім
    так Олексій чи Олег?
  • Анонім
    В нас все, якщо розібратись йде не в правовому полі. А поняття моралі, патріотизму в нього вітер та бабло з голови видули.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:57 У Вінниці прибрали 2,5 тисячі кілометрів прибудинкових територій та оновили 52 дитмайданчики 09:02 У боях на Донеччині загинув житель Лука-Мелешківської громади Павло Шибінський з позивним «SKY» 08:15 День апостола Марка, науки, фінансів і світових ініціатив. Історія та прикмети 25 квітня 21:00 Понад півтори тисячі вінничан вийшли на толоку: у місті зібрали 2400 мішків сміття photo_camera Від читача 09:58 Фонд держмайна призначив власника компанії з надання ритуальних послуг директором Запорізького Титано Магнієвого комбіната 20:44 У доньки елітне житло в Києві та дарована комерція у Вінниці… Що відомо про статки сім’ї Соколового? 20:23 «Хто, як не ми?»: в ліцеї на Вінниччини відкрили меморіальні дошки на честь захисників photo_camera 20:09 Браконьєри на Вінниччині наловили 60 кілограмів риби. Які обмеження діють під час нересту 19:19 Як виникли назви найбільших мікрорайонів Вінниці. І що цікавого є в цих місцинах photo_camera 19:03 У власність громади повернули 45 соток землі перед Центральним ринком 18:12 Нічні заморозки та дощі — на Вінниччину насувається штормовий вітер та негода 17:50 Більше ніж краса: як пластична хірургія у «Центр-В» змінює життя та повертає впевненість (Новини компаній) 16:37 «Вітаємо вдома, Герої!»: серед 193 звільнених з полону захисників — 15 наших земляків play_circle_filled 16:22 Вінничанка Дар’я Лаптєва виборола золото на чемпіонаті Європи з таеквондо у Греції 15:42 Тріо «Оксамит» співало вінничанам похилого віку от душі і для душі 15:28 Понад 30 років рятував життя: загинув лікар-анестезіолог Вінницького онкоцентру Володимир Шибинський 15:04 Замість латання дірок — суцільні карти: в області уже відновили понад 145 тисяч квадратних метрів доріг 14:16 «Зробив винним мертвого»: судитимуть фермера, якого звинувачують у смерті сімох вінничан 13:02 Захист неба, ДНК-експертизи та підготовка до зими — головні рішення 67-ї сесії Вінницької міськради 12:30 Відбулося засідання чергової 80 сесії Вінницької обласної Ради (Пресслужба Вінницької обласної ради)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up