У Хмільнику депутат направив зброю на чоловіка, змусив лягти на землю та побив його

У Хмільнику депутат направив зброю на чоловіка, змусив лягти на землю та побив його

Минулої доби у Хмільнику від рук депутата постраждав місцевий житель. Потерпілий звернувся за допомогою до поліції, але все виявилося не так просто.

Вчора, 6 червня, на «102» зателефонував житель Хмільника. чоловік розповів, що під час конфлікту на вулиці міста чоловік, погрожуючи застосуванням зброї, примусив його лягли на землю та завдав ногами тілесних ушкоджень. Зловмисником виявився місцевий депутат.

— Особа, на яку вказав потерпілий, виявився депутатом Хмільницької міськради. Наразі він не співпрацює зі слідством та відмовляється добровільно видати зареєстровану  мисливську зброю. Слідством вживаються усі процесуальні заходи для документування цього злочину та притягнення особи до відповідальності, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Варто відзначити, що за даним фактом відкрили кримінальне провадження за частиною 4 статті 296 КК України (хуліганство).

Коментарі (3)
  • Людмила Именовская
    Вот вам и безнаказанность.
  • Илья Мурашко
    Если тоже самое действи применить в отношении депутата?  Что будет покушение на помазанника божьего при исполнении обязанностей?? Лет на 10 закроют??
  • Ируся Романенко
    То є Руслан Терещук
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:05 «Гидота ти, посилаю на тебе г**но!» Оля Полякова зчепилася у мережі з хейтерами старшої дочки 11:09 Фінансовий крах в Іллінцях. Куди зникли мільйони лікарні та хто відповість за борги? 11:08 ДТП біля Миткова: поліцейський витягнув з перекинутого авто військового та його дружину play_circle_filled 10:30 Дитинство під окупацією: історія 15-річного Ростислава (соціальна реклама) Від читача 10:30 Ювілейна виставка Ольги Муравко «І такою мені теж можна бути» — простір цілісності, жіночності й дозволу бути собою 10:06 Зруйновані багатоповерхівки й загиблі: ракети та дрони влучили у 29 локацій photo_camera 09:19 Назавжди 28: Вінниця проводжає в останню путь захисника Владислава Мороза 09:00 Сьогодні вітаємо Михайла та Степана. Історія, заборони та прикмети 24 січня 21:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 20:03 Ремонт у «мінус». Чому на дорогах області латають ями взимку та які технології використовують photo_camera 19:01 180 гектарів ріллі на Жмеринщині вилучили у недобросовісного орендаря 18:25 Виключення з військового обліку по граничному віку 40 років: міф чи реальність? Пояснює адвокат 18:05 Лобове зіткнення біля Могилівки: 30-річного водія забрали до лікарні photo_camera 17:43 Перевірка здоров’я після 40: вінничани ще вагаються, а програма вже набирає обертів 17:08 210 безпілотників для вінницької ТрО: 120-та бригада отримала чергову партію техніки photo_camera 16:45 Смертельна ДТП поблизу Вендичан: один водій загинув, інший — у лікарні 16:30 Світло — не за графіком. На Вінниччині почали застосовувати екстрені відключення 16:25 «Відбивали від ТЦК за пару тисяч доларів»: у Вінниці викрили незвичну схему ухиляння від мобілізації 16:05 «Очі» для піхоти: п'ять бойових підрозділів отримали дрони з тепловізорами photo_camera 15:03 З Вінниччини до Карпат без пересадок. Укрзалізниця запускає поїзд через Жмеринку та Вапнярку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up