Створювати комп’ютерні ігри цікавіше, ніж грати в них! (Новини компаній)

Створювати комп’ютерні ігри цікавіше, ніж грати в них! (Новини компаній)

Ви думаєте, що ваша дитина “надмірно” цікавиться ком’ютером та ІТ-технологіями? Іноді Ви чуєте від неї незнайомі Вам терміни (про себе думаєте: «це щось хакерське») =). Тоді варто, аби Ваша дитина витрачала свій вільний час не просто на ігри та соціальні мережі, а на їх створення. Вже сьогодні Ви можете дати своїй дитині можливість успішно побудувати майбутнє і отримувати задоволення від роботи. Це все реально! 

Можливо, Вам здається, що для учня початкової школи ще зарано навчатись програмуванню. Та це не так! В Школі Хакерів Вінницької ІТ-Академії навчаються школярі, починаючи з 3-го класу. І, повірте, вони схоплюють весь матеріал на льоту.


Навчання в Школі Хакерів можливе протягом усього часу навчання в школі. Адже технологічний процес йде семимильними кроками і нові програмні продукти та технології створюються надзвичайно швидко. Тому в Академії учні розвивають свої здібності «в ногу з часом». Крім того, до закінчення школи вони вже мають базові навички створення комп’ютерних програм, веб-сайтів, ігор, мобільних додатків та інших проектів. А це дає можливість швидко збудувати кар’єру в ІТ-сфері та досягти фінансової незалежності.


Групи Школи Хакерів формуються за віком. В молодших групах (9-12 років) проводяться заняття з Інтернет програмування, логіки та алгоритмізації і англійської мови для ІТ. Три пари (4,5 год) проводяться 2-3 рази на тиждень, в зручний час для учнів. Надалі, по мірі навчання, додається ще одна пара — предмету «Алгоритмізація та програмування на мовах С/С++», який вивчається в старших групах (13-16 років).


Кожне заняття складається виключно під знання учнів. Теми містять в собі мінімальне і просте пояснення теорії, але максимально цікаві завдання прикладного характеру. Ми не повторюємо шкільну програму, а створили і розвиваємо свою, яка, на нашу думку, дозволяє не тільки навчитись технологій, а й розвиватись різносторонньо. Завдання наших викладачів знайти підхід до кожної дитини та розвивати її інтелектуальний та творчий потенціал. 


На заняттях ми використовуємо різні мотиваційні засоби, за допомогою яких дитина власними зусиллями виконує завдання. Також ефективне навчання неможливе без самостійної роботи над собою, тому ІТ-Академія передбачає домашні роботи.  Та домашні завдання не є громіздкими та незрозумілими. Викладач підбирає цікаві види робіт, які сприятимуть легкому засвоєнню матеріалу, а також дають можливість зрозуміти, що учень засвоїв, а на що потрібно звернути більше уваги. Якщо дитина пропустила урок, ми проводимо додаткові заняття, щоб допомогти з освоєнням пропущеної теми.


На заняттях з Логіки та алгоритмізації основним завданням викладача є навчити учнів логічно мислити, щоб надалі легше і краще програмувати. Розвивати в учнів абстрактне мислення, навчити розбирати поставлену задачу на простіші частинки і знаходити нові підходи до їх розв'язання. В програмуванні це важливо вміти робити. Крім того на кожному занятті учні переглядають цікаві відео, розв’язують задачі сучасного змісту і прикладного характеру, вчаться знаходити нестандартні рішення та креативно мислити.


На заняттях з Інтернет-програмування хакери вивчають технології, які їм знадобляться для веб розробки. HTML — для того, щоб вони могли швидко реалізувати сторінку в інтернеті за раніше описаним макетом. CSS — для того, щоб втілити ідеї дизайнерів на сайті. А робота з GIT допоможе вести проект, контролювати все, що було реалізовано, і сприяє злагодженій роботі команди.

 

Заняття з англійської мови дуже важливі для  формування майбутнього програміста з багатьох причин. По-перше, чим раніше учень почне відчувати англомовне середовище, яке є у всіх айтішних компаніях, тим краще. Знаючи це, ми привчаємо наших хакерів до комунікації англійською мовою, тобто назви робочих файлів зроблені англійською (наприклад не журнал, а “register“ , не розклад, а “schedule”), завдання, теми листів, привітання — все  англійською. По-друге, наші учні займаються як і по відомих підручниках, так і майже з самого початку вони вивчають лексику, пов’язану з кодом мов, які викладають наші викладачі програмування. Старші хакери займаються повністю по наших власних розробках (вся тематика IT). По-третє, ми заради економії часу та коштів  батьків, що витрачаються на  різні курси, гармонійно організувавши все “під одним дахом”: цікаві заняття з логіки, корисні курси програмування та захоплюючі уроки  англійської мови, як спеціалізованої, так і загального вжитку! 

Кожнен курс занять поділений на модулі, окремі теми, щоб виділити всі отримані знання з курсу і закріпити їх на реальних проектах.  По закінченню курсу дитина отримує сертифікат про пройдений курс та має можливість перейти на наступний курс та продовжити навчання.


В сучасному суспільстві люди використовують інформаційні технології увесь свій час. Ми зможемо дати Вашим дітям знання, які вони хочуть і планують опанувати, щоб кожна дитина програмувала своє майбутнє, а ІТ-Академія їм в цьому допоможе.

 

Вінницька ІТ-Академія
тел. 067-431-19-21
www.ita.in.ua

Слідкуйте за новинами Вінниці у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Не змарнуйте теплих днів. До нас ненадовго повернеться сонце та потепління 20:21 На Тяжилові біля озера облаштовують «сухий» фонтан photo_camera 19:56 За дев'ятьма адресами не буде завтра води. Кому слід підготуватися? 19:42 Черга з понад сотні людей на Соборній: що там відбувалось і чому оштрафували банк stars Від читача 19:14 Особливості асфальтування в приватному секторі м. Вінниці. 19:19 Порушення карантину: тільки 6% протоколів закінчуються штрафами для вінничан photo_camera stars 19:19 Комп’ютерна томографія і ПЛР-тестування. Адреси та ціни у Вінниці stars 18:19 Є потреба у лікарях для «ковідних» команд. Медикам обіцяють доплати 18:18 «Записали відео за день і без жодного бюджету»: 15-річні вінничани зняли соціальний ролик play_circle_filled 18:08 Дельфінів з Хмільника Лілу й Аделіну по $100000 кожен випустили в море? Такий висновок слідчого stars 18:02 По чотири за столиком чи гучні бенкети? Як діють карантинні правила у закладах громадського харчування stars 17:18 Муніципальну доплату за жовтень отримали майже 10 тисяч вінничан 16:39 Погоня у 30 кілометрів. Чоловіки наздогнали ексзека, який викрав авто їх знайомого 15:29 Дала тисячу — забрала сім. У Вінниці 33-річна одеситка ошукала баристу photo_camera 15:15 «Звільнили з університету через пам’ятник Петлюрі», — вінничанин Зорій Файн 14:37 Сергій Кудлаєнко: Тільки європейська влада здатна захистити вінничан! (Пресслужба Сергія Кудлаєнка) 14:06 5 питань від Президента (Пресслужба партії «Слуга Народу») 14:02 Опалювальний сезон 2020: тепло уже в понад 600 будинках play_circle_filled 13:41 Шість будинків без гарячої води. Три з них до 30 жовтня, одна — з минулого року 13:15 Чергова крадіжка з магазину «ЄВА». Шукають підозрюваного за фото
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up