Без пін-коду. Mastercard слідом за Visa запустить оплату за відбитком пальця

Без пін-коду. Mastercard слідом за Visa запустить оплату за відбитком пальця

Відбиток пальця на смартфоні повинен замінити старий спосіб авторизації за допомогою пін-коду, підпису або одноразового пароля в SMS.

Mastercard з квітня 2019 року запустить ідентифікацію клієнтів для підтвердження покупок і оплати за допомогою біометричних даних - датчика відбитку пальців або розпізнавання особи на вашому пристрої. Про це пише Yahoo Finance.

"Про підвищений інтерес до біометричних рішень свідчить все більша доступність відповідного функціоналу на планшетах і смартфонах, підтримка подібних рішень споживачами і нові нормативні вимоги ЄС по надійної ідентифікації. Переважна більшість споживачів (93%) вибирає біометрії замість паролів для підтвердження платежів", - заявляють в Mastercard.

Недавнє дослідження Оксфордського університету, проведене спільно з Mastercard, виявило, що 92% професіоналів в банківському секторі планують впроваджувати біометричні рішення.

Банки також відзначають, що з використанням біометричної аутентифікації їх клієнти набагато охочіше будуть завершувати процес покупки товарів.

Очікується, що частота відмов може скоротитися на 70%, в порівнянні з іншими методами аутентифікації, такими як одноразовий пароль, присланий по SMS.

Нагадаємо, таку систему вже впровадила VISA, яка вбудувала сканер відбитка пальця в платіжні карти. А деякі вінничани вже заходять на своїх смартфонах в «Приват-24» через сканування відбитків пальця, обходячи пін-код.

Читайте також:

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:11 Понад 20 повалених дерев та обірвані дроти: де у Вінниці сьогодні не буде світла й води 11:40 На Вінниччині модернізували майстерні у двох профколеджах (Пресслужба Вінницької обласної ради) 11:11 Вінниця прощається із кавалером «Золотого хреста» Павлом Шибінським 10:20 Від шлюбу до розлучення: хто у Вінниці консультує з усіх сімейних питань (партнерський проєкт) Від читача 08:08 ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ЦИВІЛЬНОГО ПРАВА І ПРОЦЕСУ «МАЙСТРИ ЦИВІЛІСТИКИ» ВІДБУВСЯ! 10:03 Майже сотня виїздів за добу та госпіталізація у Козятині: наслідки потужного буревію play_circle_filled photo_camera 09:15 Вінниця прощається з десантником 79-ї бригади Федором Грибовським 09:13 В цей день вітайте Івана та Марію. Історія, заборони та прикмети 27 квітня 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 20 по 27 квітня, які ви могли пропустити 19:52 Заморозки та штормовий вітер чекають на вінничан наприкінці квітня. Детальний прогноз на робочий тиждень 19:36 Чемпіонат України із Зендокай Карате-до присвятили пам’яті тренера Віталія Гнатовського photo_camera 19:20 Слаломісти Вінниччини виграли командний залік на чемпіонаті України 18:09 Що відзначаємо у травні 2026: зберігайте календар важливих дат, щоб нічого не пропустити 17:14 Понад два мільйони українців уже скористалися програмою кешбеку за пальне. Скільки можна заощадити 17:03 Браконьєр із Хмільницької громади заплатить 81 тисячу гривень за незаконний вилов риби 16:12 Укрзалізниця змінює ціни на квитки: хто платитиме більше і як заощадити 15:04 У двох вінницьких коледжах відкрили сучасні майстерні за європейські кошти 14:54 Куди звертатися, якщо через негоду впало дерево? Перелік контактів та інструкція для водіїв 14:08 Картопляний сезон. Коли садити, як вгадати з погодою та чим підживити для рекордного врожаю 13:07 Злочинне «кронування»: вінничани обурені масовим знищенням дерев біля «Авангарду»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up