Вінниця отримає у власність СКА в “обмін” на п’ять службових квартир для військових

Вінниця отримає у власність СКА в “обмін” на п’ять службових квартир для військових
Вінниця в цьому році може отримати у комунальну власність спортивний комплекс СКА, що на Фрунзе.

Останній на даний час знаходиться у власності Міноборони, але очільник відомства не має нічого проти передачі комплексу місту, за умови що мерія приведе об’єкт у належний стан.

Сьогодні, 29 березня, стало відомо про ще одну умову. За словами мера Вінниці Володимира Гройсмана, мова йде про те що місто має взяти на себе зобов’язання   забезпечити для міноборони п’ять службових квартир.

- Ми вже давно хочемо прийняти його у комунальну власність, відбудувати, зробити якісним спортивним центром. Міністр пішов нам на зустріч і сьогодні підтвердив, що міністерство передає нам у комунальну власність СКА.

За його словами, вартість комплексу складає десятки мільйонів гривень, а от скільки саме може коштувати місту його модернізація поки що не відомо. Як зазначає мер це стане відомо після складання проектно-кошторисної документації. – Спочатку це питання має пройти через Кабмін, це може зайняти кілька місяців, - каже мер. – Далі ми визначатимемось з фінансуванням і сподіваємось на підтримку області. За сприятливих умов, сам ремонт може розпочатися в цьому році, або уже з весни наступного. 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (6)
  • Anonymous
    попробуйте в СКА взять зал в оренду хотя б на 1 час. Все занято - скажут вам. А стоимость 1 часа - 150грн. Где эти деньги? какие улучшения сделаны в комплексе за последние годы????
    Anonymous reply Anonymous
    Петя,в прошлом квартале воду меняли
  • Anonymous
    Нынешнее руководство и лично Бурулюк довели СКА до такого состояния , что дешевле его развалить и построить на этом месте новый .И не стоит он больше одной хрущевки .
  • Anonymous
    Бассейн бы восстановить, но это дорого очень!
  • Anonymous
    - Ми вже давно хочемо прийняти його у комунальну власність, відбудувати, зробити якісним спортивним центром. ______________________ Ага,"відбудувати",как "Локомотив"
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
23:30 Мама мріє забрати тіло сина з Маріуполя: фільм «Христос» створили з кадрів з телефону морпіха 21:00 Фейкові листи від «Укренерго». Що варто знати, щоб не потрапити «на гачок» 20:07 Попався на гарячому: у Вінниці 48-річного чоловіка затримали під час збуту амфетаміну 20:03 ТЦК зняв з військового обліку чоловіка, який змінив стать. Резонансний випадок коментує адвокат Від читача 13:42 Викрали батька з роботи 19:27 «Ми будемо боротися до останнього»: що зі справою ДТП біля Сокиринців, де загинула 7-річна дівчинка photo_camera 19:03 Водій Skoda збив школяра на Хмельницькому шосе. Дитину госпіталізували 18:04 Уламки «Герань-2» та «Х-101» виявили у полях Вінниччини 17:07 БЕБ накрила підпільне виробництво рідин для е-сигарет у Вінниці. Вилучили продукцію на понад 20 мільйонів play_circle_filled 16:11 «Я такий останній лишився» — Василь Воробець , який від руки малює афіші кінотеатру «Родина» play_circle_filled photo_camera 16:04 Одягнули кайданки посеред ТЦ: під час передачі $24 000 затримали організатора незаконного трансферу за кордон 15:12 Комунальний заклад, який дублює функції держорганів у соціальній сфері, ліквідують - рішення Вінницької обласної Ради (Пресслужба Вінницької обласної ради) 15:09 У Вінниці почали прибирати покинуті авто: як працює комісія і що робити власникам 14:03 Перевищення повноважень і порушення доброчесності? У Вінниці відсторонили заступника директора департаменту 13:02 Вантажівкою до Угорщини у спальному відсіку: на кордоні затримали вінничанина з двома «клієнтами» play_circle_filled 12:09 Борг вінничан за тепло перевищив 203 мільйони гривень 11:06 Ображав і принижував колишню дружину на очах дітей: що вирішив суд 10:50 Вузлувата фіброміома матки: що варто знати кожній жінці (Новини компаній) 10:30 Конференц-зали та коворкінги у Вінниці: де орендувати та за скільки? (партнерський проєкт) 10:09 «Якщо дитина не ходить до школи чи садка — повідомлять у поліцію». Нові зміни від уряду
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up