В 2017 році українцям осучаснять пенсії: скільки отримуватимуть вінничани

В 2017 році українцям осучаснять пенсії: скільки отримуватимуть вінничани
  • Нарешті дочекались.
  • В Пенсійному Фонді обіцяють в 2017 році осучаснити пенсії.
  • В результаті пенсії підвищаться, в середньому, на 300 гривень.
  • Але є нюанси.

В Україні мінімальний розмір пенсії в 2017-му році  зросте з 1247 до 1373 гривень. Зросте й середній розмір пенсії. За інформацією Пенсійного фонду, цей показник складе дві тисячі одна гривня та чотири копійки.

Про це йшлося на засіданні правління Пенсійного фонду (ПФ).

Згідно повідомлення прес-служби відомства, в 2017 році ПФ планує пенсії осучаснити  та індексувати на 10 відсотків пенсії.

Як уточнює  віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, в результаті «осучаснення» виплати підвищаться в середньому на 300 гривень.

Але, пенсії зростуть не для всіх. Так, індексація не торкнеться вінничан та інших українців:

  • які отримують більше мінімальної пенсії (зараз 1247 гривень) і при цьому продовжують працювати;
  • тих, хто отримує 1300 гривень;
  • тих, хто отримує пенсії в  п’ять тисяч гривень.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:42 Неякісне пальне? Що показали перевірки АЗС на Вінниччині 14:14 Коли та де у Вінниці освячуватимуть паски. Ми дізналися 13:24 Майже мільйон поза декларацією: НАЗК виявило порушення депутата Могилів-Подільської міськради 13:00 Анімовані тролі та велетні: у Вінниці відкрили фантастичний «Парк Легенд» (Новини компаній) Від читача 14:52 Поліція спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 12:24 Вінницька нерухомість у лідерах за ціною квадратного метра. Є актуальні дані 12:10 Вакансії в АН «Благоустрій», супермаркетах «Грош», «Varus» та 50 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 12:02 Передвеликодня толока у Вінниці — вздовж вулиці Генерала Арабея прибрали п'ять кілометрів території 11:07 Автотроща біля Калинівки: 26-річна водійка Renault врізалася у ВАЗ photo_camera 10:20 Хаммам, сауна чи лазня? Вибираємо найбільш корисніше для Вашого організму (партнерський проєкт) 10:12 На утримання доріг місцевого значення виділили понад 45 мільйонів. Що вже зробили? play_circle_filled 09:36 Без води та світла. Адреси, де 7 квітня у Вінниці триватимуть ремонти мереж 09:03 Вінниця прощається з двома захисниками Михайлом Ходирєвим та Ігорем Вакулою 08:10 Сьогодні — Всесвітній день здоров’я. Історія, традиції та заборони 7 квітня 21:40 Збірні України з флаг-футболу готуються до міжнародних змагань у Німеччині, Польщі і Чехії 21:00 З магазину у Вінниці викрали понад 13 тисяч гривень, а в Немирові з під’їзду зник дитячий велосипед 20:06 Спалювали траву і сміття — отримали штраф. У Лука-Мелешківській громаді зловили паліїв 19:15 Вітамінний кошик у квітні: скільки коштують перші овочі в супермаркетах Вінниці photo_camera 19:09 У Вінниці вперше відкрили Білу залу міської думи: як виглядає історичний простір часів УНР play_circle_filled 18:33 Апеляція скасувала відсторонення директора Центру матері та дитини у Вінниці. Що каже Присяжнюк?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up