Тетяна Монтян заявила, що можна не платити за новими тарифами (ОПИТУВАННЯ)

Тетяна Монтян заявила, що можна не платити за новими тарифами (ОПИТУВАННЯ)
  • За несплату комуналки можуть викликати в суд.
  • Але по факту розгляду справи можна апелювати.
  • А ви будете платити за комуналку по новим тарифам?

Вчора,19 червня 2016 року, на радіо «Нromadske» відбулася гаряча дискусія на тему нових тарифів. Адвокатка Тетяна Монтян заявила, що за новими тарифами комуналку можна не платити.

В програмі в’язали також участь Василь Котко - глава Цивільного Ради при НКРЕКП і Святослав Павлюк- керівник київського офісу Асоціації «Енергоефективні міста України».

Пані Монтян заявила, що так як Національний регулятор створений у неконституційний спосіб, то до кінця розгляду справи про його легітимності можна не платити за новими тарифами. Що і викликало суперечку.

Національний регулятор, заявила Монтян, був створений з порушенням конституційних норм, на що було звернуто увагу судової системи, аж до передачі справи Верховним Судом України до Конституційного Суду на розгляд. Таким чином, до моменту остаточного встановлення легітимності даного органу та перегляду тарифів, по платежі комунальних послуг можна відкласти. У разі судового переслідування неплатників, можна апелювати до факту розгляду справи і наполягати на відстрочку.

У свою чергу, Василь Котко і Святослав Павлюк наполягають на тому, що поки справа на розгляді, причин визнавати комісію нелегітимною, немає. Масова відмова платити, на їхню думку, може привезти до банкрутства комунальних служб. Тим же, кому нові тарифи «не по кишені», фахівці порадили вдатися до програми субсидіювання.

Опитування

А ви будете платити за комунальні тарифи по новим цінам?

До речі, правозахисниця Тетяна Монтян представляє інтереси віничанки Віти Заверухи в суді.

Читайте також: Скільки будете платити за комуналку в 2017 році - порахуйте самі

Чи вистачить грошей у вінничан, щоб розплатитися за комуналку?




 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Svyatoslav Usatyuk
    Монтян працює на агрессора - вона шукає не виходу, а поглиблення проблеми.
  • Anonymous
    "Адвокатка Тетяна Монтян заявила, що за новими тарифами комуналку можна не платити." - або людина хвора, або ми не тим шляхом йдемо у Європу. На мій погляд не платити можна , але потрібно памятати що квартира може стати не Вашою, уряд вирішить проблему з слідуючую мобілізацією, прокуратура у нас ПРАЦЮЄ, а захищати Вашу власність пані Монтян не буде. Так уряд наш ще той "ган....он", але пробачте ми  з ВАМИ і Вову вибрали і за Петра голосували, а тепер нам ЇХ політика не подобається. Нова  вартість проїзду нам також  не подобається? А кредит на  "Кредит на 10 років під 11% річних  міська рада хоче взяти у одному з банків. 113 мільйонів гривень депутати планують взяти у банку аби купити 30 нових автобусів та 40 тролейбусів" - 13 рік, Ви думали Вова купить за ВЛАСНІ кошти?

    Тепер не потрібно скиглити ЦЕ НАША ВІННИЦЬКА ВЛАДА і ми її самі обрали, а тепер від "корита" ії не відтягнеш. Живіть, якщо виживете.
    Анонім reply Anonymous
    Це ви голосували! Ми - ні!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:19 «Скринінг здоров’я 40+»: чому вінничанам варто встигнути до 30 червня 12:18 Злива підтопила дитячий садок у Калинівці 12:04 Викрили «паперову мобілізацію» на Гайсинщині: двом працівникам ТЦК оголосили підозру 11:20 Мамографія, денситометрія та КТ: де у Вінниці пройти обстеження за доступними цінами та без черг? (Новини компаній) Від читача 01:19 У теплій та дружній атмосфері провели зустріч для емоційної підтримки молоді. 11:03 Продав 16 дронів свого підрозділу: на Донеччині затримали військового медика photo_camera 10:23 Зливи, ремонт Соборної та відключення послуг: що чекає на вінничан 9 червня 10:21 У Вінниці фінішувала серія футбольних турнірів New Stars 10:00 Куди вступити після 11 класу: огляд кращих навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 10:00 Вважався зниклим безвісти: підтвердилася загибель морпіха з Тульчина Ігоря Ватраля 09:30 Вакансії в ТМ «М'ясний Майстер», супермаркеті «Грош», АН «Благоустрій», перукарнях «Експрес Стрижка» та 64 актуальні пропозиції роботи у Вінниці (оновлено) 09:14 На Андрія Юсова, який раніше працював у мерії Вінниці, готували замах play_circle_filled photo_camera 08:07 Сьогодні відзначають Міжнародний день друзів. Історія, заборони та прикмети 9 червня 21:01 Чіпляються за потяги заради відео: у Вінниці дітям пояснили, чим небезпечний зачепінг photo_camera 20:02 100 років виповнилося відомій вінницькій лікарці Ользі Батуріній photo_camera 19:29 Видобуток піску біля Сосонки: що кажуть документи та чому інвестор говорить про маніпуляції? play_circle_filled 19:03 В Агрономічному затримали «закладчика»: вилучили майже 50 згортків із психотропами photo_camera 18:33 «Каналізаційні відходи течуть по подвір’ю»: чому в Агрономічному вже кілька днів проблеми з водою? photo_camera 18:31 «Це не ми, це папєрєдніки»: як у Хуторах сільрада «намалювала» ще один номер будинку 73 і позбавила спадщини 18:30 Останній дзвоник пролунав у вінницьких школах: яким був рік незламності і нових починань play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up