Що по чому. Скільки коштують кавуни, дині та помідори на вінницьких ринках

Що по чому. Скільки коштують кавуни, дині та помідори на вінницьких ринках

Літо у розпалі і на вінницьких ринках багато фруктів та овочів. Порівняли ціни на продукти на ринках Привокзальному та Урожаї.

На початку серпня у Вінниці подешевшали помідори, перець та кавуни. Ціна на диню не знизились. Тиждень тому за один качан солодкої кукурудзи просили 8 гривень, сьогодні можна купити від 3 до 5 гривень. 
У порівняно з минулим тижнем, на ринку поменшало персиків та кабачків. Але на прилавках з'явилось більше винограду та слив. Уже можна спробувати місцевих яблук, їх продають по 10 - 15 гривень за кілограм.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Лена
    кажуть, що цього року ожина, сливи, груші і баклажани дійсно "віддуваються" за інші культури, які не вдродили... Піду пошукаю де це ожина по 10. якщо знайду - відпишу))) Але мені здається, ремонтантна малина у вересні буде дешева, гивень 12. ВОна останнім часом завжди дешевша літньої. Аби тільки погода не підвела
  • Ксения Окунева
    Ожина 10 гривень? Де такі ціни, піду закуплюсь.
    Грицько Штахета reply Ксения Окунева
    Навчіться працювати з кнопочним маніпулятором типу "миша". Наводимо курсор на середній квадратик в нижньому ряду (для особливо розумних - це між сливами і виноградом) і бачимо, де ожина по ~10 грн. До речі, можете ще сходити в вікіпедію і взнати, що означає значок тільди - "~" )))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Понад 300 саджанців за сезон: де у місті незабаром з’являться нові алеї photo_camera 20:05 Традиції оживають: молодь Вінниці відтворила давні подільські обряди photo_camera 19:15 Курс на безбар’єрність. За десять років у Вінниці планують адаптувати 85 кілометрів головних вулиць 19:05 Війна очима чоловіка та жінки. У Вінниці відбулася відверта розмова молоді з ветеранами photo_camera Від читача 09:47 Проєкт BRAMA – донать свій час на захист інфопростору! 18:18 Від 150 гривень до кількох тисяч за квиток: скільки коштує доїхати з Вінниці до інших областей 18:02 Понад 1300 вінничан та 26 толок за три тижні: скільки сміття вже зібрали учасники ініціативи 17:15 Чи має право на відстрочку батько трьох дітей від різних шлюбів? Розповідає адвокат 17:08 Хто тепер доглядатиме за підземним переходом на Урожаї: мерія змінила балансоутримувача play_circle_filled 16:28 Теракт у Броварах за 5 000 доларів: підлітку з Вінниччини оголосили підозру play_circle_filled photo_camera 16:23 Метеорологи розповіли, коли у Вінниці пройдуть найсильніші дощі 16:13 Понад 250 кілометрів нових ліній — у Вінниці оновлюють дорожню розмітку photo_camera 16:13 Аномальна спека чи маніпуляція: що насправді кажуть синоптики про літо-2026 16:06 Енергія сонця замість блекаутів: у Козятині медзаклад перейшов на автономне живлення 15:03 Водоканал латає магістраль та готує масштабне відключення на 16 квітня. Перелік адрес 14:09 Випалена земля та знищені дахи: як людська недбалість провокує пожежі photo_camera 13:27 Бідні мери та багаті родичі. Що ми дізналися з декларацій керівників райцентрів Вінниччини? 13:14 Понад 200 боїв за добу: ворог намагається прорвати оборону на десяти ділянках фронту photo_camera 12:10 Викрали Opel на Гайсинщині і втекли на Черкащину. Під Уманню затримали викрадачів авто 11:03 Без гарячої води до кінця літа: де у Вінниці розпочали підготовку котелень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up