Росія хоче заборонити імпорт солодощів «Roshen»

Росія хоче заборонити імпорт солодощів «Roshen»
Росії не сподобалися українські цукерки. Спочатку, 11 липня, прес-секретар Росспоживнагляду повідомила, що відомство забракувало ввіз кількох партій української кондитерської продукції. А сьогодні, 29 липня, глава Росспоживнагляду Геннадій Онищенко заявив російським виданням, що введена заборона на поставки в Росію продукції компанії Roshen.

За його словами, Росспоживнагляд відібрав для експертизи з торгових мереж Москви кондитерську продукцію, вироблену на чотирьох фабриках компанії "Рошен" - Київської, Вінницької, Маріупольської і Кременчуцької. За результатами перевірки,  відомство дійшло висновку, що продукція "не відповідає заявленим параметрам".
- Зокрема, цукерки «Конафето» - виробництва Вінницької кондитерської фабрики не відповідали нормативам за вмістом жирів і органолептиці. Карамель з молочною начинкою «Молочна крапля» Кременчуцької фабрики, а також цукерки «Монблан» із шоколадом Київської кондитерської фабрики та цукерки «Монблан» крем-праліне з подрібненим горіхом. Чорний шоколад «Рошен» Вінницької фабрики, цукерки «Вар'єте» з вершковим кремом та хрусткими кульками, взагалі мали численні відхилення за показниками якості.  А в шоколаді молочному «Рошен» ще й виявлено бензопірен, - заявив він, додавши, що митним органам уже надані вказівки про заборону ввезення продукції фабрики на територію Росії.

Водночас, станом на 10:00 за київським часом Федеральна митна служба Росії ще не отримала вказівок Росспоживнагляду про заборону поставок на територію Росії продукції Roshen.

А в самій корпорації «Roshen» як і раніше, кажуть, що не отримували ніяких офіційних документів, які б підтверджували претензії російської сторони.

«Кондитерська корпорація ROSHEN вважає необхідним проінформувати про відсутність фактів офіційних претензій зі сторони Росспоживнагляду до якості кондитерської продукції ТМ ROSHEN, що надходить на ринок Російської Федерації. (Митного союзу). Корпорація  ROSHEN завжди  дотримувалась усіх правил сертифікацій на кондитерську продукцію та виконувала всі необхідні санітарні норми, дотримуючись вимог державної нормативної документації України та Російської Федерації – йдеться в офіційному повідомленні компанії.

Нагадаємо, раніше, 7 лютого 2012-го року Росія ввела заборону на ввезення сирів деяких українських виробників через те, що продукція не відповідала техрегламенту РФ на молоко і молочну продукцію. 17 квітня Онищенко провів з українською делегацією переговори, за підсумками яких було розроблено механізм повернення сиру на ринок РФ.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Anonymous
    всем читать и перечитывать: http://flavorchemist.livejournal.com/177470.html 1. Начать искать бензапирен в кофе ибо он там есть 2. Начать искать бензапирен в чае, ибо он там есть
  • Anonymous
    Причитал раза три - не понял сути, можно еще раз и с расстановкой, кто и где вкуснее?
  • Anonymous
    приезжали знакомые из Америки, так говорят что там у них рошеновские конфеты - гораздо вкуснее винницких рошеновских. Так что разница в импорте и том, чем нас кормят - очевидна
  • Anonymous
    Это вброс простейший, как наши чинуши-придурки про машины с литовскими номерами предположили просто, а пресса раздула как будто запрещено.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:12 Вінниця 60 років тому: епоха трамваїв «Гота», першого телецентру та великої індустріалізації 21:00 Ями на дорогах Вінниччини стають причиною ДТП. Як відшкодувати збитки водіям 20:12 «Нитка єдності» згуртувала вінничан: в очах багатьох бриніли сльози 20:07 На Вінниччині вихідні будуть теплими, але місцями з грозами: синоптики дали прогноз до понеділка Від читача 19:57 У Вінницькому обласному ТЦК та СП запевняють, що не мають відношення до приміщення з жахливими умовами 19:44 «Орали і будемо орати»: пам’ятку Трипілля знищують з дозволу суду? 19:08 Схема на житлі для військових. У Вінниці судять фірму, яка «накрутила» 6,5 мільйона 18:55 Фотоконкурс «Код нації» завершено: редакція та партнери привітали переможців (партнерський проєкт) 17:55 Артерія Вінниці, яка колись була Богом: 22 травня відзначають День Південного Бугу 16:56 Земля в обхід закону за $5000: в Тульчинському районі затримали заступника голови громади 16:16 Де купити сувеніри у Вінниці: шість крамниць, про які варто знати кожному туристу і вінничанину photo_camera 15:49 Частину Театральної у Вінниці на день закриють для транспорту. Деталі 15:12 Понад 20 кубів дуба на мільйон гривень: у Вінниці викрили схему незаконного експорту деревини 14:04 Зливала блокпости та фіксувала роботу ТЦК — на Вінниччині затримали 42-річну TikTok-блогерку 14:00 Чим зайняти дітей влітку. Огляд літніх таборів, гуртків у Вінниці (партнерський проєкт) 13:11 Понад дві тонни будівельного мотлоху: камери на Гонти засікли нахабного порушника play_circle_filled 11:53 Жмеринська громада зустріла з полону Олександра Лисакова, який вважався безвісти зниклим 10:56 Блискавка підпалила дах будівлі, а вітер трощив дерева — наслідки негоди на Вінниччині photo_camera 10:23 Планові ремонти у Вінниці: список адрес, де тимчасово вимкнуть воду 10:03 На Замковій горі у Вінниці 68 випускникам курсу нацспротиву вручили сертифікати photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up