НБУ не буде закручувати гайки, якщо заборонять дострокове зняття депозитів

НБУ не буде закручувати гайки, якщо заборонять дострокове зняття депозитів
НБУ планує запропонувати новій Верховній Раді внести корективи до Цивільного кодексу аби заборонити дострокове зняття депозитів.

Про це повідомила голова НБУ Валерія Гонтарева в ефірі "1+1".
Вона також додала, аби вклади не забиралися з банків раніше терміну, передбаченого в договорі, Нацбанк уже готується винести це питання на засідання нової Ради. 
- Вкладнику надається право вибирати між розміром відсотків та терміном вкладу, - відмітила Гонтарева.
Як вважає голова НБУ, якщо внести поправки до Цивільного кодексу України, НБУ не матиме потреби “закручувати гайки”.
- Це не мораторій. Ви не можете зняти ваш депозит раніше терміну. Ви можете його не класти на строк. От як ви взяли кредит на рік, від вас ніхто завтра його не вимагає назад. Якщо ми це не збалансуємо, у нас будуть абсолютно незбалансовані активи і пасиви банківської системи. Ми хочемо провести зміни в цивільному кодексі. Ось тоді ніхто не буде скаржитися на Національний банк, який забороняє дострокове погашення, – додала вона.

Довідка. За січень – вересень 2014 року залучено депозитів на загальну суму 12508,4 млн. грн., що на 3223,0 млн.грн. або 34,7% більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року. Частка строкових депозитів в загальній сумі залучених з початку поточного року коштів складала 81,5% або 10196,2 млн.грн., в тому числі 7619,8 млн.грн. – строкові депозити фізичних осіб.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анонім
    ))))))))))))). Интересно, сколько банков закроется? Все или один-два останется?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:40 Вакансії в супермаркетах «Грош», «Varus», ТОВ «Коре Клінінг» та 56 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 10:38 Три гектари згарища та порятунок багатоповерхівки: наслідки десяти пожеж на Вінниччині photo_camera 09:27 Де у Вінниці сьогодні не буде води та світла: актуальна інформація 08:24 Сьогодні відзначають День флориста. Історія, заборони та прикмети 31 березня Від читача 07:37 ЕНЕРГІЯ, ДРАЙВ ТА МАЙБУТНЄ: ЯК ГАЙСИНСЬКА МОЛОДЬ ПІДКОРЮВАЛА НОВІ ВЕРШИНИ! 08:07 «Колосівці» визначили найкращих у дартсі і гирьовому спорті 21:06 Вінничан штрафуватимуть за зайвий галас у лісах з 1 квітня 20:07 Коли вінничанам можна буде нарешті сховати парасольки та теплі куртки подалі у шафу play_circle_filled 19:13 Старі ціни та нові можливості: як вінницький зоопарк прийматиме гостей у квітні photo_camera 18:47 Студент і слюсар-ремонтник: як 20-річний Олександр Козак будує кар’єру на «Біогаз Ладижин» (Новини компаній) 18:05 30 березня — День прогулянки в парку: як проста звичка впливає на здоров’я 17:53 «30 років прошу зрізати старі дерева на кладовищі»: жінка викликала поліцію на цвинтар у Калинівці 17:38 Клени, платани та тюльпанові дерева: де у Вінниці вже стартувало озеленення і що посадять цього сезону 17:15 У Гнівані 20-річний хлопець викрав авто і в’їхав у припарковану машину 17:03 Звільнення з ЗСУ через онкозахворювання дружини: підстави, документи та алгоритм дій 16:16 Скільки коштує життя у Вінниці та її містах-побратимах: порівняння зарплат і цін 16:04 Штрафи до 85 тисяч та обмеження волі: на Вінниччині оголосили «полювання» на браконьєрів 15:02 Нічний конфлікт у Вінниці: поліція затримала нападника з ножем photo_camera 14:08 Сім гектарів попелу за добу: на Вінниччині масово горять поля та екосистеми photo_camera 13:13 Дев'ять тисяч дронів-камікадзе за добу: як фронт витримав навалу сталевих птахів photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up