На Вишеньці стартують «червоні базари». Вінничанам обіцяють гарні ціни

На Вишеньці стартують «червоні базари». Вінничанам обіцяють гарні ціни

В Вінниці відкривається сезон сільськогосподарських ярмарків. Вони проходитимуть щосуботи з 30 вересня по 28 жовтня в мікрорайоні «Вишенька» біля торговельного центру «Plaza Park» (колишній «ШОК») по вул. Келецькій, 117б.

На ярмарках фермерські господарства можуть реалізувати власну продукцію, а вінничани мають можливість придбати городину, м’ясо-молочну та іншу продукцію безпосередньо у виробників за дешевими цінами.

«Цієї осені у Вінниці відбудеться п’ять сільськогосподарських ярмарок. Вони проходитимуть 30 вересня, 7, 14, 21, 28 жовтня з 7.00 до 15.00. Ярмарки розгорнуться у мікрорайоні «Вишенька», на паркувальному майданчику біля торговельного центру «Plaza Park» (колишній «ШОК») по вул. Келецькій, 117б. Там передбачені місця для 180 одиниць автотранспорту, з яких здійснюватиметься торгівлі», – розповідає заступник начальника відділу торгівельного, побутового обслуговування та ресторанного господарства департаменту адміністративних послуг міської ради Тетяна Шелоумова.

Варто зазначити, що на ярмарках в мерії обіцяють моніторинг цін стосовно недопущення до реалізації товарів перекупників. Це все для того, щоб городяни мали нагоду купувати сільгосппродукцію за цінами виробника.

Відео дня

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • З.А.Глядач
    "проходитимуть щосуботи з 30 вересня по 28 жовтня в мікрорайоні «Вишенька» біля торговельного центру «Plaza Park» (колишній «ШОК») по вул. Келецькій, 117б."

    Ну і кому воно потрібне,крім мешканців Вишеньки? Та й то,не всієї...
    Anonymous reply З.А.Глядач
    тебе, Черту, все не нравится))))))))) переезжай уже давай в село, давно пора))))))))))))))
  • З.А.Глядач
    З якого це біса "базари" мають бути "червоними"? Чому не синьо-жовті?
  • Ols Kat
    А хiба реалізація товарів перекупниками заборонена? Ми ж не в Союзi вже 26 рокiв
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:35 «Вони зробили все, щоб він помер». Як халатність медиків забрала життя Олега Дмитрука, розповідає дружина play_circle_filled 16:01 Чоловіку, який неодноразово ґвалтував 10-річну дитину, загрожує довічне photo_camera 15:11 Контракт для молоді: у ЗСУ пропонують 120 тисяч на місяць операторам дронів photo_camera 14:21 Вінниччина прощається з Героями Анатолієм Безпрозваним та Юрієм Скрипником photo_camera Від читача 09:59 У Вінниці стартувала всеукраїнська акція «Голос громадян — сила держави» 13:55 Вона тривала дев’ять годин: після ракетного удару по Вінниці Ромчик переніс 36-ту операцію photo_camera 13:53 «Пекло» на Покровському напрямку: ЗСУ відбили 69 штурмів ворога photo_camera 13:13 У Вінниці готують нові правила розміщення вендингових автоматів. Що це таке? 13:01 Навів ворога на своїх: суд виніс вирок військовому, який шпигував для росії 12:17 Збитки на мільйони. У парку «Кармелюкове Поділля» незаконно рубали дерева 11:09 Пішов за ножем, повернувся і вбив: кривавий фінал конфлікту у нічному клубі photo_camera 10:45 «Нива» приймає ФК «Лісне», за який виступають ексгравці збірної України 10:06 Лазня, гараж, сараї: у Вінницькій області за добу сталося чотири пожежі photo_camera 09:41 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 18 вересня 09:12 808 Дністровська окрема бригада підтримки проводить набір операторів БПЛА та НРК за програмою “Контракт 18–24” (Соціальна реклама) 08:46 Жмеринщина прощається з Героєм: у Львові помер 22-річний снайпер Костянтин Федюк 08:40 Конференц-зали та коворкінги у Вінниці: де орендувати та за скільки? (партнерський проєкт) 08:02 Сьогодні вітайте Ірину та Бориса. Історія, традиції та забобони 18 вересня 21:01 Помер після п’яти днів боротьби: попрощалися з 22-річним воїном Сергієм Зябченком 20:04 Воду треба кип’ятити: фахівці назвали міста Вінниччини, де якість води не найкраща
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up