Кого із вінницьких бізнесменів перевірить Держпраця наступного тижня (4 – 8 лютого)?

Кого із вінницьких бізнесменів перевірить Держпраця наступного тижня (4 – 8 лютого)?

На сайті Держпраці оприлюднила плани проведення планових перевірок госпсуб'єктів на 2019 рік для Вінницької області. Які фірми перевірятимуть найближчими днями, читайте далі.

У понеділок, 11  лютого 2019 року, на перевірку слід чекати:

  • ТОВ «Млин»;
  • Фірмі «Авіс»;
  • ТОВ «ЮВВ-Буд»;
  • Фірмі «УКрппромзавод-2005»;
  • Фірмі «Трансойл»;
  • ТОВ «Євровікна»;
  • ТОВ «Рубін-С»;
  • ТОВ «Вінницький завод пакувальних виробів Вінтар».

У вівторок, 12 лютого, працівники Держпраці завітають з перевіркою на ТОВ «Аграна Фрут Україна».

План перевірок на лютий 2019 року по Вінницькій області читайте ТУТ

Як виявлятимуть нелегальних працівників і на скільки зросли штрафи, дивіться у сюжеті:

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (1)
  • Колега Иванович
    Ладижин, КП "Ладжитлосервіс", пройшла комплексна перевірка Держпраці. КП є власником ліфтів, та зобов'язаний на своєму обладнанні та на своїх площах забезпечувати вимоги держпраці.  По факту. Чергові приміщення повне говно. Дозвільні та реєстраційні документи інспектором не затребуванні та не оглянуті, за їх відсутності. Машинні приміщення ліфтів Власника, і самі ліфти як електроустаткування, електроустановки, електрощитові не оглядались. Відсутні реєстраційні таблички, відсутні правила користування, відсутній будь який зв'язок з кабіни ліфта з обслуговуючим персоналом. Відсутні будь які журнали згідно Правил, та будь які посадові інструкції персоналу КП що забезпечує диспетчерське обслуговування таких ліфтів, і т.д, і т.п.          В Сумах в ліфті загинуло немовля, бо нікому но було роз'яснено Правила користування ліфтом. Інспектор Тронець що, зовсім током ранений? Чи може справа в тому, що відповідальна особа за організацію експлуатації ліфтів - Сас та керівник міського управління Держпраці – Сас, чоловік та дружина? Чи справа в челябінських штурманах? На прикладі ліфтів результати перевірки просто намальовані, без будь-якої перевірки по факту. Одні штрафи мали б поповнити бюджет мінімум тисяч на триста за особистий рахунок відповідальних осіб. Відсутність почуття страху це тимчасово. Як би в Сумах "тронця та челябінського штурмана разом із сасами поставили перед могилами їх дітей", Держпраця була б дійсно Державним наглядом а не " шлюхою по виклику".
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:02 Жмеринка отримала п'ять автобусів від хорватських партнерів. Кого вони возитимуть 20:05 Рогозоплетіння, гончарство та благодійність. Як у Щітках пройшов етновікенд «Заплетемо рогозу» play_circle_filled 20:02 Цього не бачать пасажири. Один день із життя вінницького трамвая play_circle_filled photo_camera 19:07 Управління стратегічних розслідувань на Вінниччині очолив полковник поліції Микола Гончар Від читача 10:36 Літній чемпіонат України зі стрільби кульової — у самому розпалі! 19:00 Уже не 1, а цілих 5 Гбіт/с: розбираємося, що це за супершвидкість (Новини компаній) 18:12 Донат замість в'язниці: чи пом'якшує допомога ЗСУ покарання в судах? 17:52 Кривава сварка у Погребищі: чоловік поранив дружину ножем та намагався вчинити самогубство 17:15 До $900 за оформлення авто: на гарячому затримали митника та його спільника 16:11 На Вишеньці у підвалі замурували собак. Тварин рятували волонтери play_circle_filled 14:54 Стрілянина у Погребищенській громаді: затримали 51-річного чоловіка з арсеналом зброї 13:58 У Шаргороді Mercedes вилетів у паркан і перекинувся. Ще дві ДТП сталися на Вінниччині 13:10 «Липові» сертифікати за гроші: судитимуть п’ятьох інспекторів Держпродспоживслужби 13:00 Конференц-зали та коворкінги у Вінниці: де орендувати та за скільки? (партнерський проєкт) 12:34 У Якушинцях дівчина впала у рів глибиною понад сім метрів 12:21 106 тисяч гривень за ноутбук: на що витратять мільйони з чотирьох тендерів для ЗСУ 11:18 У пункті пропуску «Могилів-Подільський — Отач» розпочали ремонт. На кордоні можливі затримки 10:53 Відтік учнів за кордон: яке майбутнє чекає на освіту Вінниччини? 10:25 Як знайти свого косметолога серед 1000 пропозицій у Вінниці та на що звернути увагу при виборі (Новини компаній) 10:12 Обладнання для лікарень і мобільних медиків: Вінниця отримала 17 тонн допомоги з Франції
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up