Fujikura відкриє завод у Вінниці на півтори тисячі місць. Обіцяють гарну зарплату

Fujikura відкриє завод у Вінниці на півтори тисячі  місць. Обіцяють гарну зарплату
  • Японська компанії Fujikura Automotive Ukraine Lviv розширяє підприємства.
  • В Вінниці пропонують роботу на посадах операторів.  
  • Заробітна плата на період стажування - 4200 гривень плюс система бонусів.

«Завершили засідання “Кейданрен”, де працювали над інвестпроектами Україна-Японія. У результаті Fujikura Automotive Ukraine Lviv планує розширити роботу підприємства та збільшити штат зайнятих працівників з 2 тис. до 3 тис., а ще відкрити два додаткових заводи площею по 10 тис. м.кв. у Вінниці і Черкасах на 1,5 нових робочих місць кожен. Fujikura кажуть, що оцінювали перспективи роботи в Україні і вирішили, що тут чудові фахівці, можливості та умови», – повідомив перший віце-прем’єр-міністра Степан Кубів на своїй сторінці у Facebook .

 

Довідка: «Fujikura Automotive Ukraine» - японська компанія, яка виробляє електрообладнання, телекомунікаційні системи та автомобільні компоненти. У 2013 році засновано українське відділення компанії в Львові. На сьогодні розпочато роботу з розширення виробництва в Вінниці.

 «Fujikura Automotive Ukraine - Львів» пропонує роботу на посадах операторів.  Заробітна плата на період стажування - 4200 грн. + система бонусів.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (8)
  • лілія
    а де саме можна запитати провакасії?
  • Daily
    гарна зарплата 4200 грн
  • Порошок
    С такими зарплатами, пусть идут лесом. В Румынии у цыган и молдовашек в Кишиневе, на Фуджикуре зарплаты выше чем у нас еуропейцев
    MIRON PASTUH reply Порошок
    це стажування-потім зарплати шикарні
  • Next
    Інформація автора, апсолютно ні про що. «Fujikura Automotive Ukraine» - японська компанія, яка виробляє електрообладнання, телекомунікаційні системи та автомобільні компоненти.  ТОЖ ЯКУ КОНКРЕТНО ПРОДУКЦІЮ БУДЕ ВИПУСКАТИ ФІРМА У НАШОМУ МІСТІ??????
    Чудо Юдо reply Next
    Ніяку,скоріше всёго у Сутисках,де є завод по авто електро апаратурі.
    Муженко Дмитро reply Next
    Яка різниця ? аби робота була
    Daily reply Муженко Дмитро
    берите лом и подметайте улицу тоже работа
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Єврейські сторінки Вінниці: відкрили реєстрацію на безкоштовну Майстерню для гідів 20:05 Справжня сила духу: вінницькі ветерани стали призерами всеукраїнських змагань 19:25 У Тяжилові встановили будки для безпритульних собак: мешканці скаржаться на укуси photo_camera 19:15 «Де ще побачиш стільки зустрічей і прощань?»: залізничники зі Жмеринки перемогли у рейтингу «Сила Сервісу» Від читача 16:24 Конкурс «Голос віків: Козацька Вінниччина - легенди рідного краю»: 19:08 На очах у матері двоє нелюдів забили її сина до смерті 18:28 «Солодкувате, м’яке та без гірчинки»: вінницький селекціонер створив ель із кукурудзи 17:40 Де на Вінниччині вода не відповідає нормам: результати перевірки 17:35 Директор інтернату здавав пацієнтів у рабство на ферми 17:17 Села навколо Вінниці: хто і як там жив 400 років тому 16:41 У Вінниці працюють мобільні групи допомоги бездомним 15:45 Вогонь у Нараївці згас сам, але забрав життя 74-річної жінки photo_camera 15:00 Неприємний запах: як доглядати за спортивною пляшкою, щоб вода завжди смакувала свіжістю (Новини компаній) 14:43 Жорстка аварія на Лук’яненка: рятувальники врятували затиснутого в салоні водія photo_camera 14:36 Судитимуть банду, яка вкрала землю у родини військового з Вінниці 12:28 Службові авто для вінницької мерії. На чому їздять наші чиновники? 11:15 Крипто-схема на кордоні: за перевезення ухилянтів до Молдови організатори отримали $12 500 11:00 Хаммам, сауна чи лазня? Вибираємо найбільш корисніше для Вашого організму (партнерський проєкт) 10:59 Ремонтні роботи 3 березня: адреси без води та тепла у Вінниці 09:35 Вінниця сьогодні прощається з 30-річним воїном Євгенієм Маслюком
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up