Доступне авто: в Україні пропонують розмитнити «євробляхи» за новими правилами

Доступне авто: в Україні пропонують розмитнити «євробляхи» за новими правилами
  • Власникам авто на іноземній реєстрації пропонують розмитнити транспорт за новою формулою —  на пільгових умовах, виплативши 8,5 тисячі гривень добровільного внеску.
  • Зробити це зможуть лише водії «євроблях», ввезених на територію України до 31 грудня 2020 року.

Такий варіант затвердили у профільному комітеті з фінансової, податкової та митної політики Верховної Ради. Про це передали на Facebook-сторінці «Доступне авто».

Зазначається, що ініціативу мають намір зареєструвати в парламенті найближчим часом.

У разі підтримки законопроекту 3704-д у «євробляхери» отримають 180 днів для розмитнення авто за новими правилами з оплатою внеску відповідно.

Умови розмитнення «євроблях»

Розмитнити можна буде тільки одне авто однієї категорії на одну людину (одне легкове, одне вантажне, один причеп)

Машини також повинні відповідати стандарту «Євро-2» або вище.

Авто можна буде просто вивезти за межі України, сплативши 8500 гривень.

Закон тільки для «євроблях» і не поширюється на нововвезені авто.

Вартість розмитнення «євроблях»

  • Мито — безкоштовно.
  • Акциз — нова формула, яка враховує вік авто, тип палива та об'єм двигуна;
  • ПДВ 20% нараховується на акциз, а не на вартість авто.

Варто додати, що «євробляхерів» почали штрафувати. Хто може залишитися без авто, читайте ТУТ.

 

Читайте також:

На «зоні» вінничанин продовжував «грабувати» чужі банківські картки

«Хто казав, що карантин, то скучно»: хлопці роздяглись та стрибнули з мосту

У Калинівці восьмирічний хлопчик в мороз йшов по вулиці та плакав. Що сталось?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Вася Васич
    Обещать - не значит женится.
  • Анатолій Коваль
    Щось ви поспішили..
    До 1 квітня ще два місяці 😂😂😂...
  • Igor Baroni
    А если 2 то власть удушится. Они же про пенсионеров думают день и ночь
  • Bogdan Severin
    Ага, зараз люди  знову накуплять євроблях і шукатимуть халяву )))
    Такі статті мають перевірятись, бо ж народ вірить в це все...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:45 Вінницька птахофабрика МХП успішно пройшла міжнародний соціальний аудит SMETA 4-Pillar (Новини компаній) 12:21 Хто у Вінниці отримає компенсацію за холодну воду — і хто ні? Ми розібралися 11:36 Наркобізнес на 80 мільйонів щомісяця: на Вінниччині та ще в чотирьох областях ліквідували масштабний синдикат photo_camera 11:01 Потрощені авто та троє поранених: на Літинщині не розминулися Volkswagen та Renault Від читача 11:59 ОБЕРЕЖНО: ШАХРАЇ ВИМАНЮЮТЬ ПЕРЕДОПЛАТУ ЗА НЕІСНУЮЧІ КВАРТИРИ 10:29 Вакансії в ТМ «М'ясний Майстер», супермаркеті «Грош», АН «Благоустрій», перукарнях «Експрес Стрижка» та 57 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 10:03 Де у Вінниці 7 липня немає світла та води: адреси 09:27 Не витримало серце: у Гавришівці поховають 46-річного військового Вадима Безгана 09:00 Чим зайняти дітей влітку. Огляд літніх таборів, гуртків у Вінниці (партнерський проєкт) 08:23 Сьогодні 7 липня: Яке свято, хто іменинник та головні прикмети дня 21:01 Профілактичний огляд за держкошт: як вінничанам після 40 років безкоштовно перевірити здоров'я photo_camera 20:10 На Замкову гору у Вінниці витратять ще 726 тисяч гривень: оголошено новий тендер на флагшток photo_camera 20:03 Столітнє скло з-за океану: меценатка передала вінницькому музею колекцію десертного посуду photo_camera 19:47 На Соборній розпочинають тестування нових рішень для ефективної роботи громадського транспорту «Прес-служба Вінницької міської ради» 19:05 Понад 350 тисяч квадратних метрів за тиждень: на яких автошляхах Вінниччини латали ями 18:18 Мистецтво на стінах: де у Вінниці шукати унікальні мозаїки та сграфіто photo_camera 18:01 Майже рік ґвалтував та шантажував неповнолітню: судитимуть 23-річного чоловіка з Гайсинщини 17:33 Балтійський циклон ламає літні плани: синоптики назвали найхолодніші дні цього тижня 17:32 До 11 градусів у квартирах, а платіжки — по 6 тисяч: чому мешканці судяться з Ладижинським коледжем? 17:09 Мерія Вінниці хоче Toyota Camry майже за 2 мільйони гривень. Навіщо?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up