Зниклу 4-річну дівчинку в Пасхальну ніч шукали 600 правоохоронців

Зниклу 4-річну дівчинку в Пасхальну ніч шукали 600 правоохоронців
Фото з сайту Нацполіції у Вінницькій області
  • У селі Олександрівка Жмеринського району правоохоронці, кінологи, рятувальники, Нацгвардія та місцеві жителі шукали 4-річну дівчинку
  • Малолітня донька побігла з дому за своєю собакою. Батьки не прослідкували
  • На сполох батьків підняли правоохоронців з кількох районів Вінниччини

Інформація про зникнення 4-річної дитини з села Олександрівка до поліції надійшла близько 20.30 від її батьків. За їх словами, вони не помітили, як їхня малолітня дочка вийшла з подвір’я та пішла у невідомому напрямку. Про це пишуть на сайті Нацполіції у Вінницькій області.

За словами правоохоронців, на пошуки неповнолітньої дитини по тривозі підняли особовий склад Жмеринського відділу поліції, Шаргородського, Барського, Тиврівського та Гніванського відділень поліції, працівники батальйону особливого призначення  «Вінниця», працівники Нацгвардії, рятувальники та місцева громада. Загалом на пошуку дитини було задіяно близько 600 людей. Вони прочісували територію села всю ніч в пошуках дівчинки.

«Опитавши рідного дядька дитини, який живе по-сусідству, та сусідів поліцейські з’ясували, що дівчинку востаннє бачили, як вона бігла за своєю собакою у місцевий садок площею близько 500 гектар. У цьому ж садку знаходився город родини зниклої дитини», — пишуть на сайті поліції.

А приблизно о сьомій ранку, 16 квітня, дитину знайшли у садку. Вона спала у хмизі.

Дитину оглянули медики, які підтвердили, що з дівчинкою все добре: дитина була тепло одягнена у зимовий одяг.

Читайте також:

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:09 Ветерани та родини полеглих захисників можуть отримати компенсацію на купівлю житла 17:57 «Якби не «шахеди», ми б і далі сиділи зі старими вікнами»: чому так кажуть мешканці будинку на Магістратській photo_camera 17:39 П'яний водій тікав від патрульних і врізався в авто на світлофорі photo_camera 17:07 На Вінниччині затримали двох військових, які продавали «білий квиток» photo_camera Від читача 22:18 ОПОРА закликає українців уже зараз перевірити свої дані у Державному реєстрі виборців 16:14 Підіймає штангу і рятує життя: кандидат у майстри Юлія Липач евакуює поранених photo_camera 16:02 36-річна жінка в лікарні, будинок — без частини даху. Сталося дві пожежі за добу photo_camera 15:44 На війні загинув 29-річний випускник вінницького педуніверситету Ярослав Коломієць 15:37 Комендантська година, 2,05 проміле й відсутність документів. У Вінниці зупинили водія Ford photo_camera 15:07 У Писарівці та Тиврові сталися ДТП, за кермом скутерів були 11-річні діти photo_camera 14:30 «У мене не було жодного двохсотого»: історія єгеря з Хмільника, який на фронті з сином і братом play_circle_filled photo_camera 14:07 Прикинувся 17-річним і два роки шантажував 7-річну дитину — суд оголосив вирок 13:13 261 бій за добу — де російська армія намагалася прорвати оборону photo_camera 12:21 Кожен четвертий пенсіонер живе на 112 гривень на день — а що на Вінниччині? 11:05 Через сказ у кота навколо Урожайного встановили п'ятикілометрову загрозливу зону 11:00 На заправці у Вінниці влаштували танці під російську музику. ВІДЕО play_circle_filled 10:30 У чоловіка знайшли понад п'ять кілограмів канабісу та плантацію конопель photo_camera 10:20 BMW і Skoda не поділили дорогу на Пирогова play_circle_filled 09:34 Де у Вінниці 23 липня не буде води, світла та гарячої води: перелік адрес 09:11 Згорілі опори та аварійні вимкнення: чим загрожує багаття під лініями електропередачі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up