У оздоровчій школі «Юннат» діти продовжують вивчати природу та змагаються на самодіяльних фестивалях

У оздоровчій школі «Юннат» діти продовжують вивчати природу та змагаються на самодіяльних фестивалях

У Вінниці розпочалася зміна літньої профільної оздоровчої школи «Юннат». Вона триватиме до 27 червня. Тут відпочивають та оздоровлюються 120 дітей віком від шести до 15 років. Це кращі вихованці обласної станції юннатів та активісти природоохоронного руху. 

Зміна ділиться на спеціалізовані тижні: природи і фантазії, патріотичний та з англійською мовою.

– Особливу увагу ми приділяємо природознавчій пізнавальній діяльності. Проводимо Дні рослин, тварин, лісу та яскравої веселки. Діти ходять у одноденні походи, проводять екологічні творчі спостереження і природоохоронні акції тощо, – каже начальник літньої профільної оздоровчої школи «Юннат» Світлана Павлюк.   

Кожен день у вихованців табору є тематичним. Приміром, на Дні рослин вони виготовляють квіти з паперу та серветок. На Дні тварин – ходять у зоопарк. На Дні української пісні – беруть участь у самодільному фестивалі «Зорі над Бугом». На Дні гумору – змагаються у шоу «Розсміши штабних». Одним словом, нудьгувати юннатам не доводиться. 

Відео дня

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:40 Медогляд дітей, абітурієнтів: медичні центри Вінниці, що пропонують швидке та комфортне обстеження (партнерський проєкт) 10:36 Оперативна інформація для вінничан: де немає опалення, світла та води 6 листопада 10:07 Ладижинський завод ЗБК виставили на продаж. Що пропонують інвесторам photo_camera 09:07 Ярослав Марнопольський отримав шосту державну нагороду — відзнаку «За оборону України» Від читача 16:07 Під контролем ворога: як на тимчасово окупованих територіях порушують права українців 08:16 Сьогодні вітаємо Олександра та уникаємо ризику: історія, традиції й заборони 6 листопада 08:00 Почалися тривалі відключення світла на Вінниччині: хто і в які годині сьогодні без електроенергії 21:00 Живий коридор для Героя: у Вінниці проведуть до місця вічного спочинку Петра Назарчука 20:05 «Терапія мистецтвом»: у театрі Садовського стартував проєкт для людей, яких змінила війна 19:05 В Тростянецькій громаді провели в останню путь Михайла Корнієнка, який загинув на Дніпропетровщині photo_camera 18:35 Чому вінничани йдуть до психолога у 2025 році та які ціни на консультації? Ми дізналися 18:18 Скільки коштує проїзд у Вінниці та сусідніх обласних центрах. Порівнюємо 18:07 Нові правила оформлення відстрочок у листопаді: ключові зміни коментує адвокат 17:42 Староста Стадницького округу Юлія Давидюк пішла з посади. Кому передали обов’язки? photo_camera 16:48 «Купив» дитину за криптовалюту: на кордоні з Молдовою викрили «багатодітного» батька 16:06 Зі ставка у Томашпільській громаді дістали тіло 68-річного чоловіка 15:25 Ґвалтував двох малолітніх сестер і створював порнографію: у Вінниці засудили таксиста 15:02 Фільм «Ромчик» за участю Романа Олексіва отримав спеціальну відзнаку на кінофестивалі «Молодість» play_circle_filled 14:14 Поїздом від Ужгорода до Запоріжжя за нуль гривень: що відомо про «УЗ-3000» 13:08 Шість років тюрми: на Вінниччині залишили без змін вирок водієві, який п’яним збив людину та втік
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up