Хворим на діабет дітям вручили несолодкі подарунки і показали благодійну виставу

Хворим на діабет дітям вручили несолодкі подарунки і показали благодійну виставу
з сайту О. Домбровського

Проблема цукрового діабету в останній час особливо загострюється в Україні і у Вінниці зокрема. Серед діабетиків все більшає дітей.

Обласна Асоціація хворих цукрових діабетом «Благовіст» вже четвертий рік поспіль організувала новорічне свято для близько 70 особливих дітей. Всі вони перебувають на обліку в обласному клінічному ендокринологічному центрі. 

Благодійну виставу провели силами вихованців Палацу дітей та юнацтва, а меценатами виявилися депутат Верховної ради України Олександр Домбровський і депутат Вінницької міської ради Вадим Кудіяров, голова обласного осередку «Батьківщини молодої».

– Традиційно на свята ми підтримуємо заходи, які організовує  Асоціація хворих цукрових діабетом «Благовіст». Для нас велика честь приймати участь у них. Підтримуємо і спортивні змагання серед хворих на цукровий діабет – зокрема, в рамках підготовки до ДіаЄвро (чемпіонату Європи з футболу), – сказав Вадим Кудіяров.      

– Діти в якості подарунків отримували не традиційні солодощі, які їм протипоказані, а настільні ігри, – звернула увагу голова обласної Асоціація хворих цукрових діабетом «Благовіст» Лариса Грінченко.

– На Вінниччині приблизно 400 хворих на діабет дітей.  Наших пацієнтів потрібно адаптувати у суспільство, демонструвати, що вони такі, як всі. Тому масові заходи за їх участю є дуже потрібними, – сказав головний лікар Вінницького обласного клінічного ендокринологічного центру, головний ендокринолог області Пилип Прудиус. 

Ірина Юнова прийшла на свято з дочкою Олександрою, хворою на діабет.

– Добре, що дітям, хворим на діабет, приділяють увагу. Їм та їхнім батькам дуже важко, – сказала Ірина Юнова.

 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Кліщі активізувалися: кількість хворих на хворобу Лайма за місяць зросла більш ніж у чотири рази 19:57 Від початку липня на Вінниччині затримали 137 п'яних водіїв. Які штрафи загрожують порушникам 18:44 «Свою частину танго станцювала на рівні дорослої ліги». Історія лікарки, яка працювала в окупації 18:09 У вінницьких парках хочуть обмежити швидкість електросамокатів: які ще зміни готують Від читача 15:03 Що робити у разі зламу облікового запису в Telegram: алгоритм дій від кіберполіції 17:38 У Вінниці вже готуються до зими. Дорожники заготовляють протиожеледні матеріали photo_camera 16:33 Вінниччина — серед лідерів за тендерними змовами: 52 ФОПи потрапили до чорного списку АМКУ 16:06 Переховувався у Польщі. До Вінниці екстрадували обвинуваченого у створенні наркоорганізації 15:10 «Лояльність стала важливішою за компетентність»: генерал із Літина заявив про кризу в управлінні ЗСУ 14:03 Майже на 30 кілометрів ближче до Молдови. Коли відкриють новий міст біля Ямполя 13:32 Парк біля лікарні імені Ющенка у Вінниці просять впорядкувати: що відповіла міська влада 13:10 У Ладижині відбудеться масштабний фестиваль BOH SUP FEST. Що очікує гостей photo_camera 12:36 Вінницький архітектор Віталій Плясовиця став першим заступником керівника Служби відновлення області 12:03 Трагедія на Гайсинщині: під колесами ВАЗа загинув 39-річний чоловік 11:31 Як ви ставитесь до того, що в Україні хочуть скасувати відповідальність за порнографію? Ми запитали 11:02 Вирощував коноплі у домашній теплиці. У вінничанина знайшли понад два кілограми канабісу play_circle_filled 10:34 Вінниця очолила рейтинг України за темпами подорожчання новобудов. Ціни зросли на 26% 09:55 «Ми почули, як б'ється серце донечки»: родина донорки вперше зустрілася з 12-річним Назаром із Ладижина play_circle_filled 09:12 Двоє Захисників повернулися додому «на щиті». Вінниця прощається з Анатолієм Рекою та Даніїлом Кардашем 08:12 Кого вітаємо та що святкуємо. Історія, заборони та прикмети 18 липня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up