"Дітей світла" визнали кращою екологічною агітбригадою Вінниччини

"Дітей світла" визнали кращою екологічною агітбригадою Вінниччини

29 ­– 30 березня на Вінницькій станції юннатів відбувся обласний конкурс екологічних агітбригад «Земля – наш спільний дім». Школярі виступали на тему «Ландшафти як середовище життя і об’єкти збереження». Тобто діти досліджували практично все – ліс, воду, повітря тощо. 

В конкурсі взяли участь агітбригади з усіх районів і міст обласного підпорядкування. Обмежень у віці для учасників не було.     

Школярі в цікавій формі презентували свою екологічно-просвітницьку роботу. Вони демонстрували власні досягнення на постерах, слайдах, плакатах, діаграм. Члени агітбригад співали, розповідали вірші, танцювали, демонстрували театральні сценки.   

10-класник Мартинівської школи (Жмеринський район) Євгеній Юхименко виступав в складі агітбригади «Торнадо», яка торік була переможцем обласного конкурсу.   

– В цьому році ми провели чимало екологічних акцій. Облаштовували шпаківні, збирали використані пластикові пляшки, очищували джерела в селі, – розповів Євгеній Юхименко.

13-річна Алана Руденко (Іллінці) виступала в складі агітбригади «Ландшафт». Вона розповіла, як разом з товаришами очищала територію від сміття, збирала використані батарейки.  

14-річна Юлія Івацко (с. Дашківці, Літинський район) входила до агітбригади «Едельвейс».

– Ми не лише прибираємо шкільну територію, але й розчищаємо джерела в селі. Агітуємо за збереження природи на різних конкурсах і в рідному навчальному закладі, – повідомила Юлія Івацко.   

Вчитель біології Турбівської школи № 2 (Липовецький район) Вікторія Сидоренко розповіла, що агітбригада «Паросток» існує багато років. Зараз вона привезла на конкурс оновлений склад.

– Наші представники проводять рейди з очищення лісів, прибережних смуг і території селища. Також насаджуємо молоді дерева, виготовляємо і роздаємо агітаційні листівки природоохоронного змісту, – сказала Вікторія Сидоренко        

Гран-Прі обласного конкурсу здобула агітбригада «Діти світла» Лемківської школи (Тростянецький район). Перше місце посіла агітбригада «Паросток» Крижопільської школи № 2. Також були визначені кілька других і третіх призерів.   

– Переможець представлятиме область на Всеукраїнському конкурсі агітбригад, який відбудеться в травні у Полтаві, – повідомила методист обласної станції юннатів Тамара Корінна.  

Previous Next

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Грози, град та шквали — на Вінницю та область насувається негода 20:06 Через пожежу на Данила Галицького чоловік отримав опіки. Його госпіталізували. ВІДЕО 19:19 Пацієнти скаржаться: на які медзаклади Вінниччини найбільше нарікань і чому 19:09 «Ох і колотуха — Глуховецька замануха»: на Вінниччині провели благодійний гастрофестиваль photo_camera Від читача 19:57 У Вінницькому обласному ТЦК та СП запевняють, що не мають відношення до приміщення з жахливими умовами 18:12 Перший гігантський мурал, присвячений українській жінці, створюють у Ладижині play_circle_filled 17:58 Ні моделі, ні власника, але за 80 тисяч. Що за «секретний» телефон купила Вінницька міська рада? 17:07 Переодягнули у військових і везли до кордону за $2600: на Вінниччині зірвали схему втечі до Молдови 16:04 Педагоги з Вінниччини здобули призові місця та увійшли до топ-10 конкурсу «Учитель року – 2026» 15:16 На кордоні з Вінниччиною викрили «багатодітного батька», що намагався виїхати з фальшивими документами 14:03 На Замості на два тижні перекривають вулицю через аварійний ремонт тепломережі 13:30 Бізнес, який підтримує діями: ТОВ «Гранулка» допомагає родинам, що втратили дім через війну (соціальна реклама) 12:56 На Пирогова чоловік погрожував підірвати гранату в будинку. Його затримали 12:19 Пасажирів стало менше, трамваїв більше: що відбувається з транспортом Вінниці 11:57 БЕБ викрило масштабну схему дроблення бізнесу на секонд-хенді через 530 ФОПів 10:56 Забрав життя двох людей, ще двоє отримали травми в Хмельницькому: суд узяв під варту вінничанина play_circle_filled 10:09 Відео про «жахливі умови» утримання військовозобов'язаних у Вінницькому обласному ТЦК назвали фейковим play_circle_filled photo_camera 10:00 Патріотично та зі смаком: де купити вишиванку у Вінниці до свята (партнерський проєкт) 09:35 Де у Вінниці сьогодні не буде води та світла: перелік вулиць 09:20 Вакансії в ТМ «М'ясний Майстер», супермаркетах «Грош», «Varus», АН «Благоустрій» та 50 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up