Біля Вежі танцювали для підтримки дітей з аутизмом (ФОТО,ВІДЕО)

Біля Вежі танцювали для підтримки дітей з аутизмом (ФОТО,ВІДЕО)

Сьогодні, 2 квітня, в День поширення інформації про аутизм, відбувся флешмоб біля Вежі. Діти зі школи танців «Болеро» виконали танець для дітей з аутизмом. А після цього, в «Скайпарку» провели майстер-клас для малечі

О 12-й годині на підтримку дітей-аутистів танцювали біля Вежі. Діти зі школи танців разом з дітьми-аутистами танцювали кілька хвилин. Як розповіла одна з організаторок акції Катерина Поджаренко, мета цього флешмобу не тільки в підвищенні увагу до дітей з аутизмом, а й для підтримки розвитку спеціальної Олімпіади України.

— Дітки з аутизмом та іншими розумовими розладами не підпадають під категорію спортсменів Параолімпіади. Заняття різними видами спорту не тільки допомагає фізично та психічно дітям з аутизмом, але й допомагає їм розвиватися професійно. Тому є потреба в спеціальній Олімпіаді. І сьогодні треба говорити не тільки про боротьбу з аутизмом, але й можливості для діток стати професійними спортсменами, — казала Поджаренко.

Previous Next

А потім для діточок влаштували майстер-клас на першому поверсі ТЦ «Скайпарк». Діток навчали вирізати великодні листівки, розмальовувати пряники та робити інші саморобки. Одна з матусь, що навчала діток вирізати листівки, також має дитину з аутизмом.

— Моїй дитині 10 років, і в неї аутизм. По мірі доросління, ми вчимося, як їй допомогти. Бо чим більший вік, тим більше є потреб. З особливою дитиною не просто, але ми справляємося. Ось, я пройшла курси арттерапії, тепер допомогаю й іншим. Зараз ми вирізаємо листівки до Великодня.

Читайте також:

Марафон до Вежі пробігли діти-аутисти разом з поліцією (ФОТО)

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 24 листопада по 1 грудня, які ви могли пропустити 20:05 З 1 грудня на Вінниччині діятиме заборона на вилов річкових раків 19:05 Умів насолоджуватися їжею. Які страви полюбляв письменник Михайло Коцюбинський photo_camera 18:16 Оновлення тарифів Нової пошти: деякі послуги подорожчають з 1 грудня photo_camera Від читача 13:04 Організували масштабну шахрайську фінансову біржу: повідомили про підозру учасникам ОЗГ 17:03 Розлад дефіциту уваги та гіперактивності: що це, як проявляється та що допоможе дитині 16:08 Церковний календар на грудень 2025 року: коли та що відзначаємо 15:03 Продюсер «ТІК» Олег Збаращук розлучився з зіркою «Дизель Шоу». Яка причина? photo_camera 14:18 Три роки пекла полону. Додому повернувся оборонець із Красносілки Анатолій Ткачук photo_camera 13:44 На кордоні з Молдовою вилучили старовинні монети, датовані 1904–1950 роками photo_camera 13:41 Калита, квасоля та гадання. Вінницькі школярі занурилися у справжні Андріївські вечорниці photo_camera 13:16 Ворог штурмує на 14 напрямках: оборонці стримують масовані атаки ворога photo_camera 13:06 Легальні та екологічні ялинки: на Вінниччині запрацюють 24 офіційні різдвяні ярмарки 12:05 За прояв хоробрості та відваги: Роман Олексів отримав відзнаку «Майбутнє України» photo_camera 11:32 Замикання електрики спричинило пожежі у двох селах photo_camera 11:17 Тут викладав Леонтович і здійснилась мрія про освіту дівчат! Славетний Вінницький ліцей №2 відсвяткував 125-річчя play_circle_filled photo_camera 10:05 Кого і коли вітати з днем ангела: календар іменин на грудень 2025-го 09:13 Громада прощається з полеглим захисником Андрієм Євдокимовим 08:10 Сьогодні День радіотехнічних військ. Історія, заборони та прикмети 30 листопада
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up