Закрутили 100 кілометрів: як проходила «Вінницька сотка». Показуємо у відео та гіфках

Закрутили 100 кілометрів: як проходила «Вінницька сотка». Показуємо у відео та гіфках
  • Дві з половиною сотні учасників, які з’їхалися з усієї України, взяли участь у «Закрутці по-вінницьки-2018».
  • Погода співала велосипедистам, на відміну від минулого року, коли лив дощ.
  • Ми проїхали (на машині) маршрут разом з учасниками, щоб показати вам ці яскраві світлини та відео

Наймасовіші цьогорічні велозмагання — «Закрутка по-вінницьки» або «Вінницька сотка» відбулися в неділю, 23 вересня. Понад дві сотні велосипедистів, а точніше 243 учасники на старті, серед яких були спортсмени київські, житомирські, одеські, дніпровські та з багатьох інших міст України.

Три контрольних пункти з їжею та водою на маршруті Вінниця (крива) — Вінницькі Хутори — Стадниця — Приборівка — Турбів — Нова Прилука — Калинівка — Гущинці — Мізяків — Стрижавка — Вінниця (ТРЦ «PlazaPark»). Сто кілометрів вінницькими дорогами під супроводом поліції та тренерів, адреналін, медалі та кубки — так відбувалися велозмагання, які вже давно вийшли на загальноукраїнський рівень.

Киянин Антон Фурсов, який став переможцем «Закрутки», відзначив місцеві дороги, які, за його словами, на рівень вище, ніж в інших регіонах, де проводяться аналогічні заїзди.

— Відчуття від гонки непогані, задоволений, що зайняв перше місце, — каже Фурсов. — За часом я не гнався, метою було взяти призове місце. Нас у відриві їхало десь семеро людей. Якщо порівнювати фініш із київською чи білоцерківською «сотками», то тут він зроблений дуже вдало — усі під’їзди до нього перекриті, арку видно здалеку. Бачиш арку, тиснеш на педалі й пішов собі.

Було кілька номінацій у змаганнях. У категорії «Шосе абсолют» призові місця посіли: Надія Коваленко — перше місце, Валентина Петрушенко та Ольга Ящук - друге і третє відповідно. Також у цій категорії нагороджували чоловіків. Третє місце взяв Анатолій Тодоров, друге та перше: Денис Батюхов та Антон Фурсов.

Час фінішу фіксувався за допомогою спеціальних маячків, які видавали учасникам на старті. Така система використовується на велозмаганнях у Вінниці вперше. Після закінчення змагань сервер із даними переможців трохи вийшов із ладу. Добре, що на лінії фінішу переможців фіксували за допомогою відео. Нагородження переможців у категорії «МТБ» трохи затягнулося через технічні негаразди. Але скоро їхні імена стали відомі.

Серед жінок info перше місце зайняла Тетяна Галіна. Друге та третє: Дар’я Химич та Наталія Приймачук. У чоловічій групі перше місце — Владислав Ковальов. Друге та третє: Віктор Сулима та Боднар Денис.

— Чотири роки тому ми зробили першу «Закрутку» у форматі фанової покатушки, у якій узяли участь трохи більше сотні людей, — розповідає співорганізатор масштабного велодійства Олександр Царевський. — Наступного року ми вже зрозуміли, що треба робити розмітку на дорозі. Наступні змагання ми вже займалися харчуванням на контрольних пунктах, координувалися з поліцією та швидкою допомогою. Цьогоріч ми намагалися зробити гарний фініш, запросили київських байкерів із «Мотохелп» і вінничан зі спільноти «Vin Riders», що допомагали вирішували проблеми в дорозі, була колегія суддів із федерації велоспорту, які слідкували за чесним проходженням маршруту.

«Закрутка-2018» стала наймасовішою з усіх попередніх. Царевський каже, що наступного року будуть ще більше уваги приділяти безпеці учасників і вдосконаленню системи фінішу.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Валера
    Летом-покатушки,а зимой-побегушки,шоб не замёрзнуть от цены на газ
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Повне відновлення кровотоку після інсульту: в «Пироговці» провели надскладну операцію photo_camera 20:32 Які психічні розлади можуть бути підставою для виключення з військового обліку? Пояснює адвокат 20:04 Під час перевірки АЗС у Вінниці виявили недоліки 19:05 Фатальна чарка. На Томашпільщині чоловік до смерті забив 33-річного односельця Від читача 16:24 Конкурс «Голос віків: Козацька Вінниччина — легенди рідного краю» 18:18 Чи вистачає середньої зарплати на повноцінне життя у Вінниці? Ми порахували 18:04 «Бізнес» на інвалідності: поліція затримала спільника родини лікарів, що торгувала довідками photo_camera 17:10 Справа про 40 «забутих» мільйонів: подружжя депутатів постане перед судом 16:12 На Дністрі затримали трьох чоловіків, які намагалися перетнути кордон на човні play_circle_filled 16:06 Ціни на пальне полізли вгору: яка зараз вартість на АЗС та що прогнозують експерти 16:02 П'ять бригад у Вінниці латають найбільш розбиті ділянки доріг photo_camera 15:19 Вперше за 30 років на полярній станції керуватиме жінка, і вона — вінничанка photo_camera 14:21 На підприємстві у Вінниці ледь не сталася велика пожежа через інвертор photo_camera 14:20 Чотири роки без дому: що насправді означає “дім” для дітей війни (Пресслужба МБФ «Без Коронів») 13:35 Залізне пекло на передовій: ворог намагається випалити нашу оборону дронами photo_camera 12:57 Сьогодні у Veteran Hub ветеранів вчитимуть, як виграти грант на власний бізнес 12:40 У Вінниці вперше відбудеться матч 1/8 фіналу Кубку України з ампфутболу (соціальна реклама) 12:24 Барцьосю дозволили забудову ВПЗ. На початку тут буде 12 багатоповерхівок 12:06 Камери відеоспостереження «здали» жінку, яка вкрала у пенсіонерки сумку з доларами 11:06 Зіткнення легковика з вантажівкою біля Сокиринців: водій загинув на місці photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up