Водія сім разів за рік зловили «під кайфом». Вже набігло 80 тисяч гривень штрафу

Водія сім разів за рік зловили «під кайфом». Вже набігло 80 тисяч гривень штрафу
  • Вінницькі патрульні всьоме за рік склали протокол за кермування «під кайфом» на одного й того ж водія;

  • Шість разів до цього суд вже визнав його винним;

  • Чоловік їздить без «прав» і вже має сплати 83725 гривень штрафу

Вчора, 12 квітня, близько 4-ї години ранку, на вулиці Академіка Янгеля патрульні поліцейські зупинили автомобіль «ВАЗ-2109». Водій їхав по зустрічній смузі, а в його машини був відсутній задній бампер.

Посвідчення водія чоловік не пред’явив — пояснив, що забув його вдома, однак по базі даних копи встановили, що він взагалі позбавлений права керувати машиною.

При спілкуванні з водієм інспектори помітили в нього ознаки наркотичного сп’яніння, тому доставили чоловіка до наркодиспансеру. Там водій відмовився від освідування.

За керування автомобілем у стані наркотичного сп’яніння охоронці порядку склали на нього  протокол, а також встановили, що протягом року за аналогічне порушення водій вже 6 разів притягувався до відповідальності.

Прес-секретар патрульної поліції Вінниці Тетяна Фіщук розповіла, що шість разів до цього суд визнавав чоловіка винним у п’яному водінні. Чи сплатив він хоч один штраф — невідомо. Усього за свої дії водій винен вже 83 тисячі 725 гривень (два рази по частині 1-й статті 130 КУпАП, чотири — по частині 2-й. Також його п’ять разів штрафували за непред’явлення документів на право керування авто).

Машину на арештмайданчик не забирали, бо автомобіль передавали тверезому водію.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:12 Звільнення Дорош: що стало причиною відставки начальниці соцслужби дітей 15:15 Перезавантаження потрібно кожному: зимовий відпочинок по-вінницьки (партнерський проєкт) 15:05 «Уявіть, що це ваш батько, брат, коханий»: у Жмеринці встановили ялинку з портретами зниклих безвісти photo_camera 14:34 Жорстоке побиття 16-річного хлопця через макіяж: знайшли сімох нападників Від читача 18:46 В Україні створюють платформу, через яку землевласники зможуть подаватися на гранти 14:02 Дорога з-за кордону стала смертельною: загинула начальниця відділу захисту дітей із 14-річним сином 13:09 Судитимуть 57-річного чоловіка, який зґвалтував шестирічну онучку та її подругу 12:32 А ви знали? На Вінниччині виростили найбільше ялинок для продажу в Україні 12:25 «Від лісів до війни»: історія одного штурмана (Соціальна реклама) 12:22 Посадовець у Вінницькому районі організував схему відстрочки від армії за хабар у $1000 11:46 Поблизу Немирова 42-річний водій в’їхав у «Мазду». Двоє літніх пасажирів отримали травми 11:08 Зарплати в мерії: хто і скільки зароблятиме в новому році 10:12 Фінал «Зважених та щасливих»: Марина Боржемська присвятила перемогу пам’яті В’ячеслава Узелкова photo_camera 09:45 Без води та світла. Адреси, де 29 грудня у Вінниці триватимуть ремонти мереж 09:31 Вінниця проводжає в останню путь захисника Віталія Строгіна 09:30 Шукаєте, де придбати якісні напівфабрикати? Підібрали кращих виробників для вас (партнерський проєкт) 08:20 Почалися тривалі відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 08:09 В цей день вітайте Ганну, Єгора та Марка. Історія та прикмети 29 грудня 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 22 по 29 грудня, які ви могли пропустити 20:27 Без стресу до офісу: як вінницька психологиня радить повертатися до роботи після свят
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up