Водія «Ауді», що збив прибиральницю і втік, знайшли в лікарні біля потерпілої

Водія «Ауді», що збив прибиральницю і втік, знайшли в лікарні біля потерпілої
Стопкадр з відео Ситуаційного центру: момент удару
  • Жінка отримала нетяжкі травми. У неї лишень забої. Так сказали 20minut.ua в поліції. 
  • Також розповіли, як знайшли водія, що втік з місця ДТП, і коли йому оголосять підозру.

Збита на пішохідному переході біля перехрестя вулиць Соборна та Театральна 54-річна прибиральниця отримала забої. Таку інформацію про тяжкість завданих жінці під час ДТП травм озвучили сьогодні, 5 листопада, журналісту 20minut.ua у відділі комунікацій поліцейського главку.

Водій на «Ауді» з іноземною реєстрацією, нагадаємо, 3 листопада зніс жінку-двірника і втік з місця пригоди. Особу правопорушника, як повідомили раніше в поліції, встановили. Але знайшли його в лікарні, коли він прийшов довідатися до потерпілої. Цю інформацію ми уточнили в поліцейському управлінні. Також нам підтвердили в поліції, що водій співпрацює зі слідством.

Його автівку занесло на трамвайних коліях, тому допустив наїзд на прибиральницю, що збирала листя на краю дороги. Таке пояснення правоохоронцям дав 35-річний водій, якому загрожує кримінальна відповідальність за порушення правил дорожнього руху, травмування жінки-пішохода та втечу з місця ДТП.


Підозри водію «Ауді» ще не оголосили. Як сказала Ірина Добровольська з поліцейського відділу комунікацій, це зможуть зробити після проведення призначених слідством експертиз — автотехнічної та судово-медичної (висновок за останньою дається після завершення лікування потерпілої).

Відео дня

Госпіталізована до травматології прибиральниця ще проходить лікування. Зараз слідство має тільки попередню медичну довідку про те, що жінка отримала забої, тобто обійшлася без переламів та інших тяжких травм.

За фактом аварії відкрили провадження за першою частиною статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). В процесі розслідування, як сказали в поліції, кваліфікація зміниться. Врахують травмування потерпілої, також водія притягуватимуть до відповідальності за втечу з місця аварії.

Про те, що водій втік з місця пригоди, залишивши потерпілу на асфальті, 20minut.ua повідомляв за інформацією з Ситуаційного центру. На оприлюдненому ним відео видно момент ДТП. Прибиральниця знаходилася на початку пішохідного переходу й не мала наміру перетинати проїжджу частину. Дорога була вільна, дорожнє покриття мокре. «Ауді» їхала на великій швидкості та просто знесла жінку. Водій, як потім сказав, втік з місця, бо злякався.
 


Читайте також:

Серійні крадії тікали від поліції на викраденій машині, доки їх не зупинило дерево

Байк, що коштує 30 тисяч, продав за дві. Крадіжку розкрили, електровелосипед не знайшли

Ключова версія смерті в гаражі на Литвиненко: отруєння вихлопними газами, суїцид

Хотіла насолити поганому сусіду. Пенсіонерка поцупила мобільний — і отримала вирок

Організатори схеми, яку днями «накрили» в Могилів-Подільському, заробили 11 мільйонів
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Сергей Маценко
    У нее не ушибы, а травмы посерьезнее.
  • Правосуддя
    Посадить гниду и вместе с ним его родителей, за то что такого слизня воспитали!
  • Правосуддя
    Посадить гниду и вместе с ним его родителей, за то что такого слизня воспитали!
  • Papa Justify
    Я вважаю, що таким "сцикунам", які тікають після дтп - потрібно накидати двійний або трійний термін засудження. Тобто збив людину і не втік - сідаєш, наприклад, на 5-10 років (чесно не знаю яке покарання), а якщо втік, то на 15-20 років. В такому разі будуть боятись не лишитись, а втікти... Проте судячи з того, який у нас бардак і на дорозі, і в законодавстві - "Нікому то не треба" як співав Кузьма.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:08 Затримали 18-річного закладника, який розповсюджував PVP-сіль 12:36 У Вінниці виробляють 19,5 МВт енергії від сонячних електростанцій 11:54 Прикордонники зірвали масштабну спробу незаконного переправлення ухилянтів через Дністер play_circle_filled 11:25 У Калинівці спалах сальмонельозу через шаурму! Вже відомо про 29 хворих Від читача 13:08 Поліцейські екстрадували організатора злочинної групи паліїв, який переховувався за кордоном 10:48 За десять тисяч гривень забрали життя — суд засудив нападників до довічного і 12 років ув’язнення 10:15 Медогляд дітей, абітурієнтів: медичні центри Вінниці, що пропонують швидке та комфортне обстеження (партнерський проєкт) 10:12 Скасували вже 445 рішень: триває масштабна перевірка «інвалідностей» серед посадовців 09:44 Де у Вінниці 2 липня відключили воду та світло? Перелік адрес 09:15 У Бруслинівському лісництві будують понад шість кілометрів лісової дороги 08:12 Сьогодні — День податкової служби. Іменини, заборони та прикмети 2 липня 21:00 Хлороформ, амоній і залізо знайшли у воді жителів Вінницького регіону 20:23 Від ринку Каліча до Муніципального: історія Вінницьких базарів у фото та фактах photo_camera 20:02 Заборонений лівий: на Хмельницькому шосе встановили обмежувальні стовпчики 19:19 Плавання, гандбол і не тільки: що доступно дітям і дорослим у спорткомплексі «Аква-Він» 19:02 В центрі міста з’явиться окрема смуга для громадського транспорту. ОПИТУВАННЯ 18:03 Масове отруєння в Калинівці: після шаурми в лікарні опинилося 25 людей, серед них семеро дітей 17:45 Троє дітей без даху над головою: у Крушинівці дрон знищив будинок родини 17:12 «Щоб не робив, бачу пораненого сина»... 14 дронів з іменами Героїв полетіли до бійців «Азову» 16:18 У Вінниці завершують реконструкцію Соборної. Тролейбуси змінять графік руху
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up