Вінницькому лікарю заборонили проводити сеанси «зцілення вірою»

Вінницькому лікарю заборонили проводити сеанси «зцілення вірою»
«Геть сатана, тут територія Христа!», - вигукував лікар Олександр Овсянюк покидаючи кабінет начальника відділу у справах релігій. Заборону проводити публічні зібрання без відповідних документів, він розцінив як порушення його конституційних прав

Причиною конфлікту став текст запрошення на зустріч з Олександром Овсянюком в будинку культури «Заря». Захід був запланований на 29 березня та повинен був стати четвертим за рахунком. В листівках розклеєних містом йшлося: «Визнаний Майстрер високого лікарського мистецтва, нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла, наш земляк Олександр Овсянюк запрошує вас на Животворчу Молитву для зцілення вірою, для впевненості в майбутньому у наш нелегкий час».
- Дане рекламування класифікується, як намагання провести публічний релігійний захід, - коментує начальник відділу у справах релігії облдержадміністрації Ігор Салецький. – Але проводити подібні зібрання в таки місцях як «Зоря» мають право лише релігійні організації і лише після отримання на це дозволу у міськвиконкомі. А Олександр Овсянюк, який займається приватною лікарською практикою, не являється священослужителем жодної релігійної організації і дозволу на проведення релігійного заходу  він також не отримував.
Саме ці обставини і стали причиною заборони зустрічі, яка у документах на оренду зали класифікувалася як «лекція».
- Я просто запропонував Олександру Овсянюку оформити документи відповідним чином, а до того часу припинити подібну діяльність, - каже Ігор Салецький.
Але у Олександр Овсянюка і у його прихильників інший погляд на справу. Вони глибоко ображенні забороною зустрічі з «великим українцем і вінничанином, відомим православним лікарем і меценатом, справжнім громадянином з великою літери» (цитата з відкритого листа Ігорю Салецькому).
- В нашій державі що тепер заборонено слово «молитва»?!, - обурюється Олександр Овсянюк. – Його що тепер ніде не можна писати.
За словами лікаря, ніяких публічних релігійних заходів він не проводив. Це були просто творчі зустрічі.
- Ігор Салецький не має ніякого права мені щось забороняти, - каже Олександр Овсянюк. –  З його слів стає зрозуміло, що я маю засновувати свою релігійну організацію. А я не хочу! Я закликаю людей повертатися у православ’я, навіщо мені засновувати ще одну секту.
Щоб з’ясувати усі питання Олександр Овсянюк, почепивши на груди орден Святого Михаїла, разом зі своїми відданими пацієнтами навідався до кабінету Ігоря Салецького. Але той лише повторив, що їм потрібно правильно оформити усі документи.
- Ви думаєте що зможете зірвати духовне відродження нації?! - вигукнув Олександр Овсянюк. – Не вийде! Воно почнеться з Вінниці і закінчиться усією Україною.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (79)
  • Larisa Gromova
    Мы все - за нашего Доктора! А какое-то  лживое, трусливое, анонимное ничтожество обзывает НАРОД шавками: «о-о-о-о-о-о сколько шавок в защиту стали». Из-за таких зловонных негодяев и чиновников страна задыхается от зла, лжи и коррупции. По плодам их узнаете их.
  • Куприкова Ольга
    Дуже вдячна лікареві! Допоміг мене побороти зайву вагу. Зараз минуло три роки після прийому, а вага як прийшла до норми так  у нормі і лишається. Я хочу сказати всім, щоб звертались у кліниці дійсно допомогають вам.
  • Валерий Балашов
    Спасибі Андрію Олександровичу за позбавлення мене від тютюнової залежності. Як тільки не намагався кинути, а допоміг тільки він. Спасибі!
  • Анастасия Ильченко
    Слова  благодарности и только доктору, помогли нашему дедушки избавиться от алкогольной зависимости.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Біла зала Міської думи: стіни, які пам’ятають Симона Петлюру та Юзефа Пілсудського play_circle_filled 20:05 «Дідька лисого вони одержать, а не нашу Донеччину!» — історія 23-річної офіцерки з Вінниччини 19:35 Виплати за полоненого отримала колишня: чому військовому важливо оформити шлюб офіційно 19:32 Купили за 6 млн, перепродають за 17: чи «втратила» громада Вінниці мільйони на землі у Хуторах? play_circle_filled photo_camera Від читача 02:09 Загублена Карта Водія ЧІП 19:24 Зняв одяг на майданчику та імітував статевий акт: апеляція підтвердила вирок педофілу 19:19 Застрягли на позначці 370 тисяч мешканців. Чому населення Вінниці не збільшується 18:07 Після трьох років полону додому повернувся боєць 59-ї бригади з Могилів-Подільської громади 17:10 Стартувала операція «Первоцвіт-2026»: які квіти заборонено зривати і який штраф загрожує 16:02 У Гайсині водій вантажівки збив велосипедистку. Літня жінка загинула на місці 15:04 Зґвалтував 13-річну падчерку, поки матері не було вдома. Чоловіку повідомили про підозру 14:45 Менше дітей, більше укриттів і мільйони на ремонти. Що з освітою у Вінниці? 14:09 За ґрати на 10 років відправили винуватця ДТП, внаслідок якої загинуло шестеро людей 13:07 Водій хотів «вирішити питання» грошима: пропонував патрульним 10 тисяч 12:09 У Вінниці запускають мобільні групи для вручення повісток. Хто і як може постукати у ваш дім 11:49 ФК «Брацлав», який збирається дебютувати на професіональному рівні, переміг «Ниву U-19» 11:20 Куди вступити після 11 класу: огляд кращих навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 11:07 Затримали 33-річного чоловіка, який підірвав вибухівку у дворі приватного будинку 10:16 Під Лиманом загинув вінничанин Олександр Чорний. У Вінниці попрощаються із захисником 09:47 Ремонтні роботи 11 березня: адреси без води та світла у Вінниці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up