«Відкриття міжміського сполучення складно спрогнозувати» — Шмигаль (ОПИТУВАННЯ)

«Відкриття міжміського сполучення складно спрогнозувати» — Шмигаль (ОПИТУВАННЯ)
  • Міжміський транспорт, а також метро в Україні можуть бути запущені вже до середини літа. Але спрогнозувати точні терміни поки що вельми складно.

Таку заяву у вівторок, 12 травня, в ефірі «1+1» озвучив глава уряду України Денис Шмигаль.

Він підкреслив, що на території України кожен день продовжує фіксуватися велика кількість випадків зараження коронавірусом. У зв'язку з цим влада поки що відмовилися від запуску метро, ​​а також міжміського сполучення.

— Міжміський транспорт і метро є дуже важливим питанням. І до того часу, поки ми цей пік не пройшли, уявіть тільки, як два мільйони людей збираються в вагонах, маючи при цьому дуже близький контакт. Міжміський транспорт і метро можуть стати каталізатором поширення інфекції, — зазначив прем’єр.

Але при цьому Шмигаль додав, що міський громадський транспорт працює, і у співпраці з мерами навіть було збільшено його кількість.

Як зазначалося, Денис Шмигаль також анонсував продовження карантину після 22 травня.

Опитування

За Вашими прогнозами, коли відкриються міжміські сполучення?

Нагадаємо, за останню добу в Україні зафіксували 375 нових випадків інфікування коронавірусом.

 

Читайте також:

За один день у Жмеринці підтвердили 11 випадків COVID-19

Дані по СOVID-19 на 11 травня: в Україні вже 15 648 хворих коронавірусом

Головне про СOVID-19 за 11 травня: на Вінниччині 879 підозр та послаблення карантину

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (18)
  • Джаспер Данлоп
    Правильно. Нехуй своим трипером трусить
  • 1
    Шмыга, главная инфекция это ваша зРада
  • Леонид Шевчук
    Цікаво як Китай  вийшов за 2 місяці з карантину, а у нас півроку транспорт не буде ходити.
    Вика Онофрийчук reply Леонид Шевчук
    Леонид Шевчук Китай ещё не полностью вышел с карантина. И там его действительно придерживались и народ и власти....
  • Серж Волчег
    ЧМОгаль он!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:13 Оглянути Вінницю на всі 360 градусів. Є три віртуальні екскурсії photo_camera 13:02 Ледь не втонув у крижаній воді: затримали харків’янина, який намагався вплав перетнути Дністер 11:54 Через сильний набряк пальця вінничанка не змогла зняти обручку — допомагали рятувальники 11:20 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії Від читача 10:50 Батьки не повинні боятись розповісти про особливості своїх дітей, – педагог із 43-річним стажем, відмінник освіти України, психолог Наталія Горобчук 11:07 Код міста у великодніх писанках: ШІ «сховав» архітектуру Вінниці всередині символів свята photo_camera 10:07 У Вінниці адвокат вимагав $7000 у військового, чий батько загинув на фронті play_circle_filled 09:48 Де у Вінниці сьогодні не буде води та світла? Список адрес на 10 квітня 09:20 Конференц-зали та коворкінги у Вінниці: де орендувати та за скільки? (партнерський проєкт) 09:14 У Вінниці створюють Перше територіальне медоб’єднання на базі кардіоцентру та лікарні №1 08:46 Презентували цифрову систему виявлення здібних юних футболістів «Талантікос» 08:27 «Нива» продовжила серію перемог в поєдинку проти одеситів 08:04 10 квітня — Міжнародний день братів і сестер. Історія, заборони та прикмети 21:18 «Повертайся, друже, твоя хата готова!»: подружжя з Ямполя відновило згоріле гніздо лелек 21:00 У храмах Вінниччини тривають перевірки ДСНС напередодні Великодніх служб 20:33 Борня, шаблі та пам’ять героїв: як чемпіонат з козацького двобою у Вінниці може допомогти ветеранам? photo_camera 20:04 Майже чотири роки неволі та пекло Маріуполя позаду: як у Ладижині зустрічали морпіха Павла Шишкіна photo_camera 19:05 Як насолоджуватись Великоднім столом без шкоди для здоров'я: рекомендації фахівця 18:24 Посилки до свят: як працюватимуть «Укрпошта» та «Нова пошта» на Великдень 17:17 Майже 190 мільйонів витратять на прибирання Вінниці: що придбають на ці гроші? photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up