У Вінниці відкриють для проїзду Соборну. Патрульні «візьмуться» за порушників парковки

У Вінниці відкриють для проїзду Соборну. Патрульні «візьмуться» за порушників парковки
  • 11 березня розпочнеться реконструкція Киівського мосту
  • Через це для проїзду буде відкрита Соборна
  • У центрі міста працюватиме окремий екіпаж патрульних, який посилено слідкуватиме за дотриманням ПДР

Начальник сектору безпеки руху патрульної поліції Вінниці Анатолій Самусь розповів, що поліцейські посилено слідкуватимуть за дотриманням правил паркування у центрі.

У зв’язку з відкриттям Соборної, на вулицю очікується сильне транспортне навантаження. Тому велику увагу патрульні приділятимуть злісним порушникам правил паркування. Для цього виділять окремий екіпаж поліцейських.

Читайте також:

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (7)
  • Миронов Евгений
    Коп подходит и говорит, что ЗДЕСЬ СТОЯТЬ НЕЛЬЗЯ, А ГДЕ МОЖНО НЕ В КУРСЕ. ЧТО ЗА РЕХФОРМЫ???
  • Nati
    Причому поліція до парковочних місць? Звертайтесь до тих за кого голосували, до міської влади. А для тих хто "в танке"   варто знати, що в більшості міст Європи проїзд історичним центром міста заборонений взагалі   Але ж у нас вміють тільки критикувати, а слідкувати за собою  зась, легше роздавати поради, правда?
  • Татьяна Швец
    Ви спочатку створіть парковочні місця,а вже потім штрафуйте...
    Инна Пилявец reply Татьяна Швец
    Этим занимается не полиция.
    WWW reply Татьяна Швец
    Хто має створити ?Поліція?Поліція штрафує порушників!Паркомісця не їх справа!
    Anonymous reply Татьяна Швец
    Залиш машину і їздь трамваєм
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
22:11 Мотоцикл зіткнувся з маршруткою на Магістратській 21:58 Збив копа, трощив авто й тікав під пострілами: у Вінниці затримали п’яного СЗЧшника 21:01 На ставку біля Сологубівки масово розквітли рожеві лотоси. ВІДЕО play_circle_filled photo_camera 20:00 Їдете на море? На пляжі в Україні жінку вкусив отруйний каракурт photo_camera Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 19:02 Портулак на городі? Вінничанка радить не викидати його, а приготувати соус play_circle_filled 18:13 На Вінниччині вже 21 загиблий на воді від початку літа play_circle_filled 17:36 Ядерний щит із центром у Вінниці: як працювала 43-тя ракетна армія play_circle_filled photo_camera 17:06 Робот-динозавр гуляє Подільським зоопарком і фотографується з відвідувачами play_circle_filled 16:08 Понад 3 000 000 гривень зникли з рахунків держпідприємства. Підозрюють бухгалтерку 15:14 Європейський тріумф вінницьких сумоїстів: привезли з Кубка Європи чотири золоті нагороди 15:02 Негода наробила лиха в Очиткові — зірвані дахи, повалені дерева і знеструмлені вулиці photo_camera 14:24 Вінницька «однушка» дорожча за одеську: що коїться з ринком нерухомості photo_camera 14:08 Перші трамваї Tram 2000 із Цюриха вже у Вінниці. Коли вони вийдуть на маршрути? photo_camera 14:06 Спека повернеться, але ненадовго: якою буде погода на Вінниччині photo_camera 13:47 Віра Бережок із вінницького дитсадка — серед 25 найкращих педагогів дошкілля 13:34 У Тульчині чоловік порізав ножем знайомого під час сварки 13:01 0,87 проміле і смертельна ДТП — 17-річного водія взяли під варту 12:36 Нічна гроза наробила біди на Вінниччині photo_camera 12:15 Домашній собака захворів на сказ — у громаді на Вінниччині ввели карантин
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up