Війна з заторами: в'їзд на Коріатовичів з Центрального мосту — закритий

Війна з заторами: в'їзд на Коріатовичів з Центрального мосту — закритий
  • Тролейбуси №4 та №10 пустили через Київський міст
  • І заборонили з Центрального мосту повертати на вулицю Князів Коріатовичів
  • Проїхати на цю вулицю можна по Оводова або інших дорогах, які йдуть із Соборної

Про зміни в організації руху повідомляє міська рада. З понеділка, 13 березня, тролейбуси №4 та 10 почали курсувати через Київський міст замість Центрального в обох напрямках. До середи працівники транспортної компанії будуть моніторити ефективність змін і прийматимуть рішення, чи залишати їх до завершення ремонту Київського мосту.

Вінничани вулиці Чехова до Соборної можуть доїхати тролейбусом №12, яких на маршруті 8 одиниць, автобусами №19 (7 одиниць) та №24 (6 одиниць).

Легкові машини, які рухаються з Центрального мосту, не зможуть одразу за ним повертати на вулицю Князів Коріатовичів, а мають їхати по Соборній та звертати на вулиці Мури, Соловйова та Оводова.

Відео дня

Нагадаємо, з 11 березня у зв’язку з реконструкцією Київського мосту легковий транспорт має об’їжджати перекриту ділянку дороги.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (11)
  • Винничанин
    Вообще нужно было центр. улице дать имя Кориатовичей. По сути они и построили наш город...
  • Ted
    Бл*, переименовали улицы, теперь хз о чем речь - "вулиці Мури, Соловйова та Оводова"
    Юрий Бондарук reply Ted
    Ваша правда, тепер в своєму місті, як в чужому - "ти мені на пальцях покажи, а не кажи назву вулиці")))
    Анонім reply Ted
    в гуглі забий, там все є
  • Irina Shenshyna
    Взагалі 24 автобус, то Вишенька- Бучми і ним аж ніяк не доїдеш до Чехова. І хай скажуть , які інтервали у 12, бо я поки її ні одної не бачила.   Тільки видно натовп людей, які очікують хоть щось в сторону центру.
  • Ванадій Петрович
    А можна прихватизований понтонний міст з Бохоників забрати і поставити в Вінниці?
    Юрий Бондарук reply Ванадій Петрович
    Ніззя! То приватна власність! До речі, може хто підкаже, а де ділися всі наші мости, які були в "инженерных войсках"? Невже переплавили на труби для фонтану?
    Винничанин reply Юрий Бондарук
    Во время Великой Отеч. войны были понтон. мосты. А сейчас только фонтаны и супермаркеты.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 14 по 21 квітня, які ви могли пропустити photo_camera 20:05 Незламний вінничанин: історія бійця, який після втрати ноги став чемпіоном photo_camera 19:09 У Вінниці встановлюють нові вуличні кашпо з деревами для затінку та краси photo_camera 18:11 Вінницький художник Володимир Козюк представив виставку «Україна крізь віки» у Страсбурзі photo_camera Від читача 13:38 Петиція для коханого чоловіка і найкращого татка 17:02 Вінниця приймала студентський турнір з настільного тенісу: відомі переможці photo_camera 16:15 Вінниця відзначає Великдень. Як у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці освячували паски photo_camera 16:09 Об'єднані доброю справою: вінничани прибрали територію дитячого будинку перед святами photo_camera 15:04 Браконьєр сіткою наловив карасів на понад 135 тисяч гривень 14:23 Семеро травмованих, серед яких дитина та іноземець: автобус потрапив у ДТП на Вінниччині photo_camera 14:11 Нові технології для безпеки: ДСНС Вінниччини тестує роботів та дрони photo_camera 13:13 Вінницькі студенти розробили унікальні інклюзивні туристичні маршрути 12:05 Вінниця чудотворна: розповідаємо про місця сили, де трапляються дива 11:54 ЗСУ стримують наступ. Де точилися найзапекліші бої минулої доби? photo_camera 11:43 Маршалок Крассовський та неоготика: чим вражає цвинтар у Сніткові photo_camera 11:34 Безкоштовні щеплення від сказу: з'явився графік для приватного сектору Вінниці photo_camera 11:17 Рідкісне фото Вінниці 1944 року знайшли на Ebay. Його продали майже за 38 євро photo_camera 11:07 Надія та радість на полотні: у Вінниці відкрилася дитяча великодня виставка 10:09 Що варто знати про кліщі? У МОЗ розповіли, як вберегтися 09:51 На Вінниччині за добу згоріли 17 гектарів екосистем та вісім будинків photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up