У Великодню ніч та Проводи вінничан не будуть перевозити автобусами

У Великодню ніч та Проводи вінничан не будуть перевозити автобусами
  • Традиційно у Великодню ніч та до кладовищ на Проводи для вінничан запускали безкоштовні маршрути автобусів. Цього року традиція скасовується.

Цьогоріч у Вінниці скасують довезення людей на громадському транспорті до кладовищ у поминальні дні, а також у Великодню ніч. Таке рішення ухвалили, щоб зменшити скупчення людей та уникнути спалаху захворюваності на коронавірусну хворобу. 

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, у зв’язку із COVID-19, прийняли рішення не організовувати перевезення громадян у Великодню ніч з 1 на 2 травня. Громадський транспорт працюватиме у звичайному режимі за графіком вихідного дня.

Також, щоб не допустити скупчення людей на кладовищах міста та уникнути спалаху захворюваності, у Поминальну неділю, 9 травня, не будуть здійснюватись безкоштовні перевезення мешканців міста за маршрутом «Площа Перемоги – Тиврівське шосе (вул. Хресна)» та «Електромережа – Сабарівське шосе».

 

Читайте  також:

Вінниччину перевели до «жовтої» зони карантину. Які обмеження скасовують?

13 летальних та 223 нових випадків COVID—19. Дані по Вінниці та районах

ПЛР та ІФА: де і за скільки у Вінниці можна зробити тест на COVID?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (18)
  • Вера Романюк
    Всеравно люди будут идти к могилам в этот день и это не традицияа долг живых умершим. Если власть переживает что будет большое скопление  людей  в автобусах пусть удвоят количество Машин и проблема решена. Свои деньги за день работы мэр и свита  пусть  отдадут на безин. Было бы желание решить проблему в пользу людей.. .
  • Larisa Nikolaevna
    Так і минулого року було те ж саме.
    Керівникам міста потрібно звернути увагу на графік руху автобусів в сторону Л. Мелешківської. Добратись до кладовища стало дуже великою проблемою.До  кладовища водії відмовляються їхати , і звідти тим паче. Люди мусять долати чималу відстань від траси до потрібного кварталу, а там є що йти ,особливо для тих , кому вже не 20.
  • Tanya Tanysha
    В п'ятницю в АТБ до на площі Перемоги ,купа людей ,як оселедці біля тих касс ,то Вам шановна довбана Владо куди дивитесь,то там скупчення немає,а от на цвинтарі є .Логіка канєшно рулить!
  • Татьяна Орлик
    О,давайте напихаемся в автобусы,так,чтоб аж потом покрываться и ехать,ехать... Дышать в масках и потеть и задыхаться....У нас есть выбор,у наших покойных уже нет( в любой день могу навестить) Думайте головой,а не традициям. Мы спасём себя,придерживаясь рекомендациям.( субъективное мнение.. переболели,но и без беды не обошлось...  Всем ума и понимания!
    Tanya Tanysha reply Татьяна Орлик
    Татьяна Орлик А нащо пха ись в автобуси ,вони можуть перевозити меньшьшу кіл кість пасажирів чим потрібно.І все це могло б бути цивілізовано ,але якщо немає коштів в бюджеті на солярку то і перевезення немає теж.Тим паче їхати на цвинтар чи не їжати це особисто вибір кожного !
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:21 Чому одні тротуари та дороги вже чисті, а на інших — досі «каша» 09:36 Без опалення, води та світла. Адреси, де 5 січня у Вінниці триватимуть ремонти мереж 08:39 Сьогодні — Хрещенський Святвечір або Голодна кутя. Історія, традиції та заборони 5 січня 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 29 грудня по 5 січня, які ви могли пропустити Від читача 19:19 Російська історія про «спробу України вбити Путіна» дроновою атакою — це груба й примітивна брехня 20:08 «Я воюю за них — родину і Україну»: історія вінницького бійця «Ксьондза» 18:55 Наступного тижня вінничанам варто готуватися до снігу та ожеледиці 18:34 Кнопки термінового виклику поліції: де вони встановлені у Вінниці і як працюють? 17:47 Не викидайте ялинку на смітник. Де у Вінниці здати дерево на утилізацію 17:30 Три вінницьких заводи, які залишились тільки на фото — ДПЗ, «лампочка», Хімпром photo_camera 17:21 «Винен суддя, а платить держава»: подарунок під ялинку для вінничанина за виграш у Євросуді 16:09 Нові ціни на паспорти та довідки: скільки платитимуть українці 15:40 Час, коли ми були бідними мільйонерами. Розповідаємо, яким для вінничан видався 1994 рік photo_camera 14:51 У Вінниці врятували двох літніх жінок, які залишилися зачиненими в квартирах 14:25 Від монастирських шкіл до гімназій і училищ: як зароджувалася освіта на Вінниччині 14:04 Блекаути нищать техніку українців. Коли і як можна вимагати компенсацію 13:16 Вінницькі лікарі врятували пацієнтові кінцівку, яку готували до ампутації photo_camera 12:11 Колоритний фестиваль «Маланка-Подністрянка» зібрав громаду у селі Серебринці play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up