У місті пропонують встановити безкоштовні зарядні пристрої для електромобілів

У місті пропонують встановити безкоштовні зарядні пристрої для електромобілів

У одній із петицій просять встановити зарядні пристрої для електромобілів. Автор зазначає, що заправки мають бути безкоштовні.

Петицію 25 квітня подав Віталій Плясовиця. Чоловік зазначає, що пристроїв потрібно біля 20. Також він пропонує встановити термін використання безкоштовної зарядки.

— В рамках стратегії інтегрованого розвитку Вінниці 2030 пропоную встановити муніципальні безкоштовні зарядні пристрої для електромобілів. Це буде гарним поштовхом для розвитку нашого міста та переходом на екологічний вид транспорту. Також покращить в майбутньому екологічну обстановку в європейському місті Вінниця.

План розвитку впровадження електромобілів для міста існує. Місце встановлення зарядних пристроїв можливо запитати у вінничан через спеціально створений сайт, — йдеться у тексті петиції.

Долучитися та проголосувати можна ТУТ.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (27)
  • Aneta Ozeranska
    Соромно читати такі коментарі . А дихати  таким загазованим повітрям як в нас в городі і  дітям і дорослим а особливо бідним  це що нормально ? У багатих  особняки за городом там повітря чистіше.  Але ж ми згодні  з а дихати і хворіти лиш би  власники електромобіл. які не будуть забруднювати повітря не заправился безкоштовно. Отакі ми українці.
    Грицько Штахета reply Aneta Ozeranska
    Нема питань. Ви особисто згодні 3 рази на місяць платити за повну заправку Nissan Leaf на протязі трьох років?
  • Володимир Тищенко
    Тільки для багатих - за рахунок бідних!
  • Сергей Сторожук
    Нехай пішки ходять. Безкоштовно їм. Задрали ці "захисники". Електрика з повітря з'являється????
    Тетяна Пономаренко reply Сергей Сторожук
    Або взагалі зменшити кількість авто в місті. Пробка за пробкою на вулиці, догогу перейти не можливо.
  • Наталия Франко
    В петиции же указано, что БЕСПЛАТНАЯ на 2-3 года, для того, чтоб люди захотели перейти на электрокары. Что вы сразу налетели))
    Vercetti-27 reply Наталия Франко
    потому шо они хохлы - если гдето кому чтото дадут то у хохла жаба давит
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:02 Не служив, а майже мільйон зарплати отримав. На Вінниччині судитимуть екскомандира військової частини 09:57 У будинку в Бершаді знайшли три тіла — серед загиблих двоє військових 09:34 Важливо для вінничан: на яких вулицях сьогодні, 12 лютого, не буде води 09:03 Вінниця прощається із 41-річним снайпером Андрієм Сологубом, який загинув на Донеччині Від читача 08:08 Запрошуємо на творчий конкурс «Тризуб — символ свободи» 08:14 Сьогодні вітайте Євгена та Марію. Історія, заборони та прикмети 12 лютого 08:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:00 «Життя після ампутації не закінчується». Гвардієць з Вінниці надихає побратимів спортом photo_camera 20:04 Сграфіто на «Іскрі» — на фасаді Будинку культури виявили унікальну поліхромну пам’ятку 19:32 У Вінниці відсторонили керівника відділу міськради через підозру в схемі з майном померлих. Хто це? 19:09 АК-12 і 300 набоїв: у Липовці на гарячому затримали торговця «чорного» ринку 18:31 Місце зустрічей підлітків і виклики поліції: що відбувається біля Sky Park у Вінниці 17:25 Звільнення зі служби під час СЗЧ: чи можливо це за наявності законних підстав? 17:16 Вінниччину відвідав заступник Буданова Віктор Микита: обговорювали енергетику та розвиток бізнесу 16:34 Репортаж з вінницької тюрми. Які є камери та що розказують засуджені? play_circle_filled photo_camera 15:58 Хвилину мовчання офіційно затвердили законом — 260 депутатів проголосували «за» 15:15 Коли вдома темно й холодно: де у Вінниці можна спокійно попрацювати 14:37 На Вінниччині чоловік знайшов унікальні римські артефакти, але продати не встиг. Йому вже вручили підозру play_circle_filled 14:09 «Інвалідність» за $8 000: у Гайсині затримали ділка, який продавав вплив на медиків і ТЦК 13:20 З Сєвєродонецька до нового життя: історія 11-річної Мілани (соціальна реклама)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up