Смертельна ДТП: під Гайсином розбився мотоцикліст на Suzuki

Смертельна ДТП: під Гайсином розбився мотоцикліст на Suzuki
  • У неділю, 28 вересня, розбився водій мотоцикла Suzuki. Він не впорався з керуванням та з’їхав у кювет. Хлопець отримав тілесні ушкодження, несумісні з життям.
  • Слідчі встановлюють обставини та причини аварії.

Аварія сталась 28 вересня близько третьої години ночі поблизу села Кунка у Гайсинському районі.

За кермом двоколісного транспортного засобу перебував 30-річний житель села Ситківці.

— Поліцейські з’ясували, що потерпілий вночі на мотоциклі поїхав до магазину, після чого з ним був втрачений зв'язок – він не відповідав на дзвінки рідних. Увечері цього ж дня поліцейські на автодорозі М – 12 поблизу села Кунка у кюветі виявили тіло потерпілого. Внаслідок автопригоди чоловік отримав тілесні ушкодження, несумісні з життям, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Про пошуки хлопця ми писали в публікації:

За цим фактом розпочали кримінальне провадження за другою частиною статті 286 Кримінального Кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого). Проводиться розслідування.

 

Читайте також:

ДТП на Пирогова: водій на «Мереседесі» розтрощив зупинку тролейбусів

Захисні смуги на Соборній: як вважаєте, вони потрібні? (ОПИТУВАННЯ)

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (30)
  • Анна Комишнюк
    Світла та Вічна пам'ять!😢😢😢😭😭😭
  • Олена
    А може автор статті нехай пише правду, особливо про ментів, які нібито знайшли Богдана в той же вечір. Це неправда, його знайшли люди  які пішли на пошуки і було це в Понеділок.
  • Руслана Михайлівна Щербань
    Бодя спочивай з миром, ти був світлою і доброю людиною
  • Анонім
    Звідки інформація,що сам невпорався з керуванням???
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:05 До +34° без жодної краплі дощу: синоптики розповіли, коли Вінниччину накриє спека 18:22 Унікальну «Сорочкову карту Вінниччини» вперше покажуть у музеї. Вхід вільний 17:43 «Народився в сорочці» — у Літині врятували чоловіка, який упав у 8-метрову криницю 17:21 Компенсація за воду: 9 тисяч вінничан подали документи на ці виплати Від читача 11:05 Хмара дав перше інтервʼю на новій посаді – американській MAGA-блогерці Лорі Лумер 16:57 У Вінниці відкрили запис на безкоштовний прийом кардіолога та УЗД. Хто може скористатися 16:23 У Немирівській громаді після ДТП рятувальникам довелося змивати мед з дороги 15:15 Які вінницькі школи та садочки ремонтували. Та скільки на це витратили грошей 15:03 Автобус №16 хочуть продовжити до Агрономічного та зоопарку. У Вінниці зареєстрували петицію 14:08 Лише 670 грамів. У Вінницькому перинатальному центрі народилося передчасне немовля 13:04 «Панічні звернення військових» створені ШІ: у 120-й бригаді попередили про нову хвилю діпфейків 12:10 У Крижопільській громаді спільно з обласною радою реалізовано два проєкти з підтримки військових (Пресслужба Вінницької обласної ради) 12:09 Понад сім тисяч людей скинулися на автобуси для Вінниці. Першу партію вже придбали на аукціоні в Кельце photo_camera 11:08 На Вінниччині виявили росіянку, яка незаконно перебувала в Україні 10:14 У центрі Вінниці планують оновити шість зупинок громадського транспорту. Які саме 09:42 До ранку без води частина Вишеньки та Пирогова. Де ще 29 липня ремонтують мережі 09:12 Заборона торгівлі вночі та перевірки. На Вінниччині посилили правила комендантської години 08:09 День пам'яті полеглих воїнів ССО: що варто знати про 29 липня 21:00 З Південного Бугу дістали 41-річну жінку, яка навмисно стрибнула з мосту 20:15 «Просимо вибачення у вінничан». Поліція знайшла тіктокерів, які блокували рух трамваїв play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up