Смертельна ДТП на переїзді: біля Гніваня електричка збила чоловіка

Смертельна ДТП на переїзді: біля Гніваня електричка збила чоловіка

Вчора, 1 березня 2017 року,  під колесами електропотягу «Козятин – Жмеринка» загинув чоловік. Обставини трагедії з’ясовують правоохоронці.

«Близько 17.25 до поліції надійшла інформація про те, що на залізничному переїзді на станції «Яришівка» машиніст електропотягу сполученням Козятин – Жмеринка здійснив наїзд на людину», — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Від отриманих ушкоджень 56-річний житель села Людавка Жмеринського району загинув на місці пригоди.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ст. 276 КК України (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту). Проводиться розслідування.

Відео дня

Читайте також: Відео з двох смертельних ДТП за участю дизеля «Хмельницький-Вінниця»: минуло 4 місяці

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:25 Сила духу: нові заклади Вінниці, що відкрилися у 2024 році (партнерський проєкт) 11:07 У Вінниці десятки пар поєднали долі на День закоханих 10:15 Колишнього командира дивізіону ЗСУ засудили за зраду та дезертирство 09:40 Вінниця прощається з Героями — Василем Ліщуком та Вадимом Урдинцем Від читача 23:53 Розвідник 132 ОРБ ДШВ 09:03 Місце, де завмирає час: показали унікальні кадри зі стабпункту бригади «Червона Калина» 08:18 Кого сьогодні вітаємо та що відзначаємо. Історія, заборони та прикмети 15 лютого 21:00 Рибалкам доведеться зачекати. На Вінниччині діятиме заборона на вилов щуки 20:04 Лютневий холод ударить з новою силою: прогноз погоди на найближчі дні 19:15 З березня ціни на ліки можуть знизитися на 30%. Яка зараз вартість популярних медикаментів у Вінниці? 19:05 Більше місяця у комі.. В Козятині прощалися з військовим Микитою Медведєвим 18:04 Мін’юст показав стародавній реєстр про одруження архітектора Владислава Городецького з Вінниччини 17:17 У Вінниці зʼявиться найбільший ветеранський простір: де його шукати та коли відкриття? 17:02 До Дня закоханих у «Дії» з’явився новий сертифікат. Як сформувати в застосунку? 16:14 «Вінницяпобутхім» потрапив до обʼєктів великої приватизації. Коли проведуть аукціон? 15:50 «Кохання без коханого»: у Вінниці проходить автопробіг на підтримку військовополонених та зниклих безвісти play_circle_filled 14:42 В Україну повернули тіла 757 полеглих захисників 14:06 Суд зобов'язав селищну раду Вінниччини оформити право власності на пам'ятку архітектури 13:31 Схеми «бігунців» у сервісних центрах Вінниці: звідки вони беруться та як обходять систему? 12:38 «Таких більше немає…» У суботу Вінниця проведе в останню дорогу захисника Вадима Урдинця
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up